Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Çörek Otu Yağı 250ml

  Üretici firma: Onka Farma
  Çörek otu ve yağının tüketimi bağışıklığı güçlendirerek vücudun hastalıklara karşı direncini artırır. İyi bir antioksidan kaynağı olan çörekotu yağı iştahı azaltır, vücudu toksinlerden arındırır ve kilo verilmesini sağlar. Her gün 1 tatlı kaşığı çörek otu yağı tüketimi ishal, kabızlık gibi boşaltım sistemi sorunları ile sindirim sistemi bozukluklarının önlenmesini sağlar. Saçlara düzenli uygulanması sonrasında dökülmeyi engeller, ayrıca kepek oluşumunu sonlandırır. Düzenli uygulanması durumunda saçların yumuşak ve parlak olmasını sağlar, saçın erken beyazlamasını önler
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  130,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Çörek otu yağı antioksidan ve antienflamatuar özelliklere sahiptir. İnsanlar çörek otunu binlerce yıldır doğal bir ilaç olarak kullanırlar. Çörek otunun bronkodilatasyon, anti-histaminik, antiinflamatuar, antilökotrienler ve immüno-modülatör etkileri dahil olmak üzere hayvan veya hücresel astım modellerinde çoklu etkilerini tanımlayan on dört preklinik çalışma vardır. Ayrıca yedi klinik çalışma, semptomlar, solunum fonksiyonları ve laboratuvar parametreleri dahil olmak üzere farklı astım sonuçlarında iyileşmeler göstermiştir. Bunun yanında çörek otu tohumları, aynı zamanda yemekleri lezzetlendirmek için de kullanılmaktadır. Çörek otu yağı Onka Farma Destek, Koruma ve Cilt Bakımı koleksiyonlarının bir parçasıdır. Araştırmalar, çörek otu tüketiminin insanların vücut kitle indeksini (BMI) düşürmeye yardımcı olabileceğini göstermektedir. Çörek otu yağı, tümör azaltıcı özelliklere de sahip olabilecek bir antioksidan ve antienflamatuar bileşik olan timokinonu içerir. 

   

  Kullanımlar

  ·         Çörek otu yağı, egzamanın şiddetini azaltabilir..
  ·         Çörek otu yağı, antimikrobiyal ve antienflamatuar etkileriyle aknelerin şiddetini azaltmada yardımcı olabilir.
  ·         Antidiyabetik özelliklere sahip olması nedeniyle, kan şekerini düzenlemeye yardımcı olabilir.
  ·         Kulak ağrılarında çörek otu yağı kulağa damlatılarak kullanılabilir.
  ·         Çörek otu yağı, bağırsak parazitlerinin düşürülmesinde kullanılabilir.

   
  Kullanım talimatları


  Dahili: Günde 1 yemek kaşığı çörek otu yağını tüketebilirsiniz.
  Topikal kullanım: Birkaç damla çörek otu yağını, uygulama bölgesine damlatarak topikal olarak kullanabilirsiniz.. 
  Aşağıdaki ek önlemlere bakın.

   

  Uyarılar
  Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, cildinize uygularken mutlaka önce küçük bir bölgede deneyimleyin. 24 saat sonra herhangi bir belirti olmaması durumunda uygulamaya geçebilirsiniz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri