Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  'çilek' ile etiketlenen ürünler

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  KenevirCo Çilekli Protein Bar 40g

  KenevirCo Çilekli Protein Bar 40g

  Çilek tazeliğinin en doğal, fonksiyonel ve lezzetli hali! Çilekli Kenevirco protein bar, içeriğinde tüm esanisiyel aminoasitleri içeren bir bitkisel protein kaynağı olan kenevir tohumu ve çilek içeriği ile yüksek lif ve yüksek protein içeren %100 doğal ve vegan bir fonksiyonel bardır.İster ara öğünlerde ister canın sağlıklı bir atıştırmalık çektiğinde!
  29,90 ₺
  Naturiga Berry Meyveli Hazır Kahvaltı Karışımı 250g

  Naturiga Berry Meyveli Hazır Kahvaltı Karışımı 250g

  Hızlı kahvaltı yaparken sağlıksız seçeneklere mahkum değilsiniz. 1 dakikada besleyici bir kahvaltıya merhaba!
  179,90 ₺
  Artisan Candy Çilekli Akide Şekeri 65g resmi

  Artisan Candy Çilekli Akide Şekeri 65g

  Akide şekeri mutfağımızın en özel ve en eski lezzetlerinden birisidir.Çilekli akide şekerini çok seveceksiniz.
  84,90 ₺
  Virgin Mojito Çilek Aromalı 250ml resmi

  Virgin Mojito Çilek Aromalı 250ml

  Özenle bir araya getirilmiş çilek, nane ve lime tatlarının doğal aromalarının; ince ayrıntılara dikkat edilerek bir araya getirildiği ferahlık.
  32,90 ₺
  Jupietr Nohut Gevreği Doğal Çilek Aromalı

  Jupietr Nohut Gevreği Doğal Çilek Aromalı

  Sağlıklı atıştırmalık arayanların yeni adresi Jupietr, sizlerin ve çocuklarınızın çok seveceği, Türkiye'de eşi benzeri olmayan Nohut Gevrekleri ile tanıştırıyor.
  129,90 ₺
  Ladin Çilekli Granola 240g resmi

  Ladin Çilekli Granola 240g

  Bitkisel yoğurt ve meyveyle birlikte, smoothie kaselerinin ana malzemesi olarak veya tek başına çıtır çıtır bir atıştırmalık olarak deneyin. Granola yemenin en sevdiğiniz yolunu bulmak için farklı kombinasyonlar deneyin!
  110,00 ₺ 99,90 ₺
  Şeker Hanım Şeker İlavesiz Orman Meyveleri Reçeli 300g resmi

  Şeker Hanım Şeker İlavesiz Orman Meyveleri Reçeli 300g

  Uludağ’ın eteklerindeki köylerden olgunlaştıklarında toplanan leziz ve sulu yaban mersini, frenk üzümü, böğürtlen ve çilekler bu geleneksel reçele rengini ve lezzetini veriyor. Elma suyunun doğal işlemler sonucu kokusu ve tadından arındırılarak reçel ve marmelatlarımızda doğal şeker yerine kullanılması ile üretilmektedir. Şeker hastaları ve şeker tüketmek istemeyenler için uygundur.
  139,90 ₺
  Fropie Vegan High Protein Bar - Yer Fıstığı Ezmeli & Çilekli 40g resmi

  Fropie Vegan High Protein Bar - Yer Fıstığı Ezmeli & Çilekli 40g

  İçindekiler: Hurma, Yer Fıstığı, Fıstık Ezmesi (%13), Bezelye Proteini, Hurma Şurubu, Kakao Yağı, Kurutulmuş Çilek (%1), Doğal Çilek Aroması. • Yüksek protein • %20 protein içerir. • Vegan • Glütensiz • Lif kaynağı • İlave Şekersiz • Katkı maddesi ve koruyucu madde içermez.
  32,90 ₺
  Fropie Vegan High Protein Bar Tanışma Paketi (4 adet bar)

  Fropie Vegan High Protein Bar Tanışma Paketi (4 adet bar)

  Paket İçeriği: 1 adet Vegan Protein Bar - Yer Fıstığı Ezmeli & Hindistan Cevizli 40gr 1 adet Vegan Protein Bar - Yer Fıstığı Ezmeli & Kakao Nibli 40gr 1 adet Vegan Protein Bar - Yer Fıstığı Ezmeli & Çilekli 40gr 1 adet Vegan Protein Bar - Yer Fıstığı Ezmeli & Fındıklı 40gr
  132,00 ₺ 119,90 ₺
  Şeker Hanım Şeker İlavesiz Ahudu Reçeli 300g resmi

  Şeker Hanım Şeker İlavesiz Ahudu Reçeli 300g

  Uludağ’ın eteklerindeki 1600 rakımlı Alaçam köyünün yamaçlarından tek tek özenle toplanan taptaze ahududular bu geleneksel reçele rengini ve lezzetini veriyor. Elma suyu doğal işlemler sonucu kokusu ve tadından arındırılarak reçel ve marmelatlarımızda doğal şeker yerine kullanılması esası ile üretilmektedir. Şeker hastaları ve şeker tüketmek istemeyenler için uygundur. Tüm reçellerimiz ve marmelatlarımızda olduğu gibi geleneksel tarifler kullanılarak bakır kazanlarda ağır ağır pişirilmektedir. Meyvelerin muhteşem tatlarının, kokularının ve renklerinin korumasının sırrı da bu! Şekerhanım’ın 15 yıllık tecrübesi, sağlıklı ve doğal yaşama olan inancı gereğince şeker ilavesiz ürünlerimiz sadece sezonluk taze meyve, elma suyu ve limon tuzu kullanılarak üretilmektedir. Hiçbir katkı maddesi ve glikoz şurubu içermemektedir. İçindekiler: Ahududu, elma suyu, limon tuzu
  175,00 ₺ 159,90 ₺