Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  1 Kasım Dünya Vegan Günü'ne Özel 1 Alana 1 Hediye! Zayıflama Desteği Doğal Taş Bileklik-Kaplan Gözü-Hematit-Oniks

  Üretici firma: Balance Jewelry
  DOĞAL TAŞLARLA ZAYIFLAMA BİLEKLİĞİ Zayıflamak isteyenler için iştah dengeleyici doğal taşları, takı ve dekorasyon malzemesi olarak kullanıp, iştah dengesi sağlayabilirsiniz. Zayıflama bilekliğini, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan ya da destekleyen doğal taşları içinde barındıran bir ürün olarak her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Zayıflama bilekliğine tek başına etken ürün olarak bakmamanızı zayıflama sürecinde beslenme ve spor aktivitelerinizin yanında destekleyici unsur olarak kullanmanızı öneririz.
  Satıcı: Balance Jewelry
  130,00 ₺
  i h
  Ücretsiz kargo
  DOĞAL TAŞLARLA ZAYIFLAMA BİLEKLİĞİ
   
  Zayıflamak isteyenler için iştah dengeleyici doğal taşları, takı ve dekorasyon malzemesi olarak kullanıp, iştah dengesi sağlayabilirsiniz. Zayıflama bilekliğini, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan ya da destekleyen doğal taşları içinde barındıran bir ürün olarak her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Zayıflama bilekliğine tek başına etken ürün olarak bakmamanızı zayıflama sürecinde beslenme ve spor aktivitelerinizin yanında destekleyici unsur olarak kullanmanızı öneririz.
   
  Güç bilekliği olarak da bilinen zayıflama bilekliğinde kilo vermeye yardımcı olarak kullanılan taşların özellikleri aşağıdaki gibidir.
   
  Oniks Taşı: Obezite tedavisinde kullanılır. Enerji verir. Topraklama taşı olduğu için strese karşı etkilidir. Depresyonu azaltıcı etkileri vardır. Kişinin kendine olan güvenini arttırır. Kemik yapısı üzerinde etkilidir. Oniks taşı kan hastalıklarına iyi geldiği gibi kemik, kemik iliği ve dişlere de çok faydalıdır.
   
  Kaplan Gözü: Sindirim sistemi sorunları olan insanların bu taşı özellikle kullanmaları tavsiye edilmektedir. Alkol ve sigara kullananların bağımlılıklarını bırakmaları sürecinde irade kuvveti verdiği bilinmektedir. Kan dolaşımın düzenlenmesi ve kanın temizlenmesinde olumlu etkileri gözlenmiştir. Ayrıca kalp sağlığına faydaları bilinmektedir.
   
  Hematit: Vücuttaki kan dolaşımını düzenler ve buna bağlı olarak da tansiyona iyi gelir. Hafızayı kuvvetlendirir. Eklemlerdeki romatizmalara iyi gelir. Hematit taşı saç dökülmelerini engeller. Saçlarımızın güçlenmesini ve gürleşmesini sağlar. Aşırı duygulanma heyecanlanmaya iyi gelir. Enerji ve canlılık verici etkileri vardır.
   
  Şifalı taşlar kilo vermek için nasıl kullanılır?
  * Üzerinizde kolye ya da bilezik gibi takı olarak taşıyabilirsiniz.
  * Cüzdanımızda ya da çantanızda taşıyabilirsiniz.
  * Anahtarlık olarak elinizde tutabilirsiniz.
  * Doğal taşları aktivasyon çakrasının bedeninizdeki merkezine yerleştirebilirsiniz.
  * Ortam da evde bulundurmak işe yarayacaktır.
  * Yoga ve meditasyon esnasında kullanabilirsiniz.
   
  Ürün Bilgileri:
  * Metabolizmanızı destekleyecek zayıflayamaya yardımcı doğal taşlar içeren zayıflama bilekliği orjinal doğal taşlardan oluşur ve tamamen el yapımıdır.
  * Zayıflama bilekliği, Kaplan Gözü, parlak Oniks ve Hematit doğal taşlarından oluşur. Doğal taşın yapısı itibariyle renk, şekil ve ebatlarda çok ufak değişiklik olabilir.
  * Bileklik elastik misina iplidir, bileğe göre ayarlanabilir.
  * Bilek ölçünüzü sipariş notunuzda belirtebilirsiniz.
  * Kraft karton hediye kutusuyla gönderilecektir. Paketleme doğa dostu olup plastik içermez.
  * Stüdyo ve dış çekim fotoğrafları tarafımızdan yapılmaktadır. Çekimler ile orijinal ürün arasında minimum derecede farklılık görülebilir.
  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Orfa The Standard Vegan Beyaz Peynir 300gr

  Orfa The Standard Vegan Beyaz Peynir imsi 300g

  Vegan ve bitkisel kaynaklı beslenen müşterilerimize güzel bir haberimiz var! Kahvaltı saatlerinde sofranızda bulunan lezzetli ve sağlıklı yeşilliklerin yanına bir de sade vegan peynir eklesek güzel olmaz mı? Orfa The Standard Vegan tarafından tamamen bitkisel protein ve yağlarla üretilen sade vegan peynir, aynı zamanda doğal aroma ve patates nişastası ile zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir.
  119,90 ₺