Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  1 Kasım Dünya Vegan Günü'ne Özel 1 Alana 1 Hediye! Zayıflama Desteği Doğal Taş Bileklik-Lav-Hematit-Mat Oniks

  Üretici firma: Balance Jewelry
  DOĞAL TAŞLARLA ZAYIFLAMA BİLEKLİĞİ Zayıflamak isteyenler için iştah dengeleyici doğal taşları, takı ve dekorasyon malzemesi olarak kullanıp, iştah dengesi sağlayabilirsiniz. Zayıflama bilekliğini, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan ya da destekleyen doğal taşları içinde barındıran bir ürün olarak her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Zayıflama bilekliğine tek başına etken ürün olarak bakmamanızı zayıflama sürecinde beslenme ve spor aktivitelerinizin yanında destekleyici unsur olarak kullanmanızı öneririz.
  Satıcı: Balance Jewelry
  120,00 ₺
  i h
  Ücretsiz kargo
  DOĞAL TAŞLARLA ZAYIFLAMA BİLEKLİĞİ
   
  Zayıflamak isteyenler için iştah dengeleyici doğal taşları, takı ve dekorasyon malzemesi olarak kullanıp, iştah dengesi sağlayabilirsiniz. Zayıflama bilekliğini, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan ya da destekleyen doğal taşları içinde barındıran bir ürün olarak her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Zayıflama bilekliğine tek başına etken ürün olarak bakmamanızı zayıflama sürecinde beslenme ve spor aktivitelerinizin yanında destekleyici unsur olarak kullanmanızı öneririz.
   
  Güç bilekliği olarak da bilinen zayıflama bilekliğinde kilo vermeye yardımcı olarak kullanılan taşların özellikleri aşağıdaki gibidir.
   
  Oniks Taşı: Obezite tedavisinde kullanılır. Enerji verir. Topraklama taşı olduğu için strese karşı etkilidir. Depresyonu azaltıcı etkileri vardır. Kişinin kendine olan güvenini arttırır. Kemik yapısı üzerinde etkilidir. Oniks taşı kan hastalıklarına iyi geldiği gibi kemik, kemik iliği ve dişlere de çok faydalıdır.
   
  Lav Taşı: İçerisinde bulunan zengin mineraller sayesinde (çoğunlukla demir, magnezyum, çinko, kalsiyum, potasyum gibi) çakralarda etkilidir.
  Ruhsal ve duygusal dengeyi sağlar, zihin için etkilidir.
  Anksiyete ve Strese karşı savaşır.
  Isıtıldığında kas rahatsızlıklarında kullanılır. Kas ağrılarında, romatizmal rahatsızlıklarda faydalıdır. Bu sebeple termal tesislerde ve tedavilerde kullanılır.
  Damarların genişlemesine yardımcı olur, bu sayede kan dolaşımı hızlanır.
  İnsana enerji verir, kalp için faydalıdır ayrıca hücre yenilenmesini de hızlandırır.
  Solunum yolları içinde faydaları vardır ve daha rahat solunum için yardımcı olur.
  Vücudu arındırır, huzur ve dinginlik hissi veren bir değerli taştır lav taşı.
  Limon, enerji verici ve olumlu iyileştirici özellikler sağlayabilen canlandırıcı bir uçucu yağdır. Lavanta yağı ise stresi azaltma, rahatlama sağlama ve uykuya dalmaya yardımcı olması nedeniyle daha rahatlatıcı bir uçucu yağdır.
  Lav taşı takılarını lavanta yağı ile kullanmayı seçen bazı kişiler, taşları uykuya yardımcı olması için yastıklarının altına koyarlar.
   
  Hematit: Vücuttaki kan dolaşımını düzenler ve buna bağlı olarak da tansiyona iyi gelir. Hafızayı kuvvetlendirir. Eklemlerdeki romatizmalara iyi gelir. Hematit taşı saç dökülmelerini engeller. Saçlarımızın güçlenmesini ve gürleşmesini sağlar. Aşırı duygulanma heyecanlanmaya iyi gelir. Enerji ve canlılık verici etkileri vardır.
   
  Şifalı taşlar kilo vermek için nasıl kullanılır?
  * Üzerinizde kolye ya da bilezik gibi takı olarak taşıyabilirsiniz.
  * Cüzdanımızda ya da çantanızda taşıyabilirsiniz.
  * Anahtarlık olarak elinizde tutabilirsiniz.
  * Doğal taşları aktivasyon çakrasının bedeninizdeki merkezine yerleştirebilirsiniz.
  * Ortam da evde bulundurmak işe yarayacaktır.
  * Yoga ve meditasyon esnasında kullanabilirsiniz.
   
  Ürün Bilgileri:
  * Metabolizmanızı destekleyecek zayıflayamaya yardımcı doğal taşlar içeren zayıflama bilekliği orjinal doğal taşlardan oluşur ve tamamen el yapımıdır.
  * Zayıflama bilekliği, siyah Lav taşı, mat Oniks ve Hematit doğal taşlarından oluşur. Doğal taşın yapısı itibariyle renk, şekil ve ebatlarda çok ufak değişiklik olabilir.
  * Bileklik elastik misina iplidir, bileğe göre ayarlanabilir.
  * Bilek ölçünüzü tercihlerde seçiniz.
  * Kraft karton hediye kutusuyla gönderilecektir. Paketleme doğa dostu olup plastik içermez.
  * Stüdyo ve dış çekim fotoğrafları tarafımızdan yapılmaktadır. Çekimler ile orijinal ürün arasında minimum derecede farklılık görülebilir.
  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *