Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  7 Çakra Dengeleyici Doğal Taş Küpe-Kararmaz Pirinç-Balance Jewelry

  Çakra Taşların Faydaları Nelerdir? Çakra taşları; çakraların dengelenmesi, tıkanıklıkların açılması için gereken enerjiyi verir. Her taşın farklı frekansı vardır ve kullandığımız sürece bize gereken şifayı aktarırlar. Çakra taşları ile yapılan takılar vücuttaki enerji akışını dengede tutmak için kullanılır. Dengeleme işlemini aynı zamanda sağlık konusunda da yapar. Çeşitli rahatsızlıkların iyileşmesi konusunda doğal taşların ve içerdiği minerallerin oldukça önemli etkileri vardır. Bunun yanı sıra kişi kendisini çok daha enerjik hisseder. Negatif olarak tanımlanmış olan enerjinin bu sayede atılması kolaydır. Pozitif enerji, insan vücuduna dolar.
  Satıcı: Balance Jewelry
  75,00 ₺
  i h
  Ücretsiz kargo
  Ürün Bilgileri:
   
  * 7 Çakra dengeleyici %100 işlem görmemiş kırık doğal taşlardan oluşan küpe, el yapımı özel tasarımdır. Metaller pirinç malzeme olup kararma yapmaz.
  * Taşın yapısı ve kullanılan çivi uzunluğuna göre ebat değişebilir. Doğal yapısı nedeniyle taşlar renk, şekil, büyüklük olarak değişiklik gösterebilir.
  * Kanca dahil bitmiş uzunluk 4-5 cm arasıdır. Arkası silikon stopludur.
  * Paket 1 çift küpe içerir. Çoklu görsel, taşların ebat ve renk değişkenliğini görmeniz içindir.
  * Metal ömrünü uzun tutmak için kolonya, parfüm, deodorant, deterjan gibi kimyasal ürünlerden ve terden korumanız tavsiye edilir.
  * Kraft karton hediye kutusuyla gönderilecektir.
  * Hediye paketi için sipariş notu kısmında talebinizi bildirebilirsiniz.
  * Stüdyo ve dış çekim fotoğrafları tarafımızdan yapılmaktadır. Çekimler ile orijinal ürün arasında minimum derecede farklılık görülebilir.
   
  Çakra Taşların Faydaları Nelerdir?
   
  Çakra taşları; çakraların dengelenmesi, tıkanıklıkların açılması için gereken enerjiyi verir. Her taşın farklı frekansı vardır ve kullandığımız sürece bize gereken şifayı aktarırlar.
  Çakra taşları ile yapılan takılar vücuttaki enerji akışını dengede tutmak için kullanılır.
  Dengeleme işlemini aynı zamanda sağlık konusunda da yapar. Çeşitli rahatsızlıkların iyileşmesi konusunda doğal taşların ve içerdiği minerallerin oldukça önemli etkileri vardır.
  Bunun yanı sıra kişi kendisini çok daha enerjik hisseder. Negatif olarak tanımlanmış olan enerjinin bu sayede atılması kolaydır.
  Pozitif enerji, insan vücuduna dolar.
   
  7 farklı doğal taşın denk geldiği çakralar aşağıdaki gibidir.
   
  Mor Ametist: Taç Çakra / Mor
  Lapis Lazuli Taşı: Üçüncü Göz/ Çivit Mavisi
  Turkuaz Taşı: Boğaz Çakrası
  Aventurin Taşı: Kalp Çakrası/ Yeşil
  Kaplan Gözü Taşı: Karın Çakrası
  Turuncu Mercan: Sakral Çakra
  Kırmızı Mercan Taşı: Kök Çakra
   
  Burçlarda kullanımı: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık. Taşların ağırlıklı etkili olduğu burç Yay olmakla birlikte tüm burçların taşını içermektedir.
  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *