Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  7 Çakra Doğal Taş Yoga Çakra Bilekliği Makrome Örgü-Balance Jewelry

  Çakra Bilekliklerin Faydaları Nelerdir? Çakra taşları; çakraların dengelenmesi, tıkanıklıkların açılması için gereken enerjiyi verir. Her taşın farklı frekansı vardır ve kullandığımız sürece bize gereken şifayı aktarırlar. Bileklikler vücuttaki enerji akışını dengede tutmak için kullanılır. Dengeleme işlemini aynı zamanda sağlık konusunda da yapar. Çeşitli rahatsızlıkların iyileşmesi konusunda doğal taşların ve içerdiği minerallerin oldukça önemli etkileri vardır. Bunun yanı sıra kişi kendisini çok daha enerjik hisseder. Negatif olarak tanımlanmış olan enerjinin bu sayede atılması kolaydır. Pozitif enerji, insan vücuduna dolar.
  Satıcı: Balance Jewelry
  69,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Ürün bilgisi:

   

  * 7 Çakra doğal taş yoga çakra bilekliği, makrome örgülü el yapımı olarak özel hazırlanmıştır. Çakra dengeleyici doğal 7 mineral taştan oluşur.

  * Siyah paraşüt iplidir. Arkası asansörlü makrome örgüdür. Bileğe göre ayarlanabilir.

  * Minimum daraltılmış çapı 12 cm'dir. Tam çap 22 cm'dir. Doğal taşlar 8-6 mm olarak değişmektedir.

  * Toplamda 7 adet doğal taş boncuk ve kordon ucunda 2 adet doğal siyah oniks taşından oluşur. Kordon ucu boncuk ebadı 6 mm dir.

  * Paket 1 adet çakra bileklik içerir.

  * Kraft karton hediye kutusuyla gönderilecektir. Paketleme plastik içermeyip tamamen doğa dostudur.

  * Stüdyo ve dış çekim fotoğrafları tarafımızdan yapılmaktadır. Çekimler ile orijinal ürün arasında minimum derecede farklılık görülebilir.

   

   

  Çakra Bilekliklerin Faydaları Nelerdir?

   

  Çakra taşları; çakraların dengelenmesi, tıkanıklıkların açılması için gereken enerjiyi verir. Her taşın farklı frekansı vardır ve kullandığımız sürece bize gereken şifayı aktarırlar. Bileklikler vücuttaki enerji akışını dengede tutmak için kullanılır. Dengeleme işlemini aynı zamanda sağlık konusunda da yapar. Çeşitli rahatsızlıkların iyileşmesi konusunda doğal taşların ve içerdiği minerallerin oldukça önemli etkileri vardır. Bunun yanı sıra kişi kendisini çok daha enerjik hisseder. Negatif olarak tanımlanmış olan enerjinin bu sayede atılması kolaydır. Pozitif enerji, insan vücuduna dolar.

   

  7 farklı doğal taşın denk geldiği çakralar aşağıdaki gibidir.

   

  Ametist Taşı: Taç Çakra / Mor

  Lapis Lazuli Taşı: Üçüncü Göz/ Çivit Mavisi

  Turkuaz Taşı: Boğaz Çakrası

  Varisit (İmparator) Taşı: Kalp Çakrası

  Kaplangözü Taşı: Karın Çakrası

  Kehribar Taşı: Sakral Çakra

  Kırmızı Akik Taşı: Kök Çakra

   

  Burçlarda kullanımı: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık. Taşların ağırlıklı etkili olduğu burç Oğlak olmakla birlikte tüm burçların taşını içermektedir.

   

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *