Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  7 Çakra Doğal Taşlı Yoga Burç ve Çakra Bilekliği- Oniks-Balance Jewelry

  Çakra Bilekliklerin Faydaları Nelerdir? Çakra taşları; çakraların dengelenmesi, tıkanıklıkların açılması için gereken enerjiyi verir. Her taşın farklı frekansı vardır ve kullandığımız sürece bize gereken şifayı aktarırlar. Bileklikler vücuttaki enerji akışını dengede tutmak için kullanılır. Dengeleme işlemini aynı zamanda sağlık konusunda da yapar. Çeşitli rahatsızlıkların iyileşmesi konusunda doğal taşların ve içerdiği minerallerin oldukça önemli etkileri vardır. Bunun yanı sıra kişi kendisini çok daha enerjik hisseder. Negatif olarak tanımlanmış olan enerjinin bu sayede atılması kolaydır. Pozitif enerji, insan vücuduna dolar.
  Satıcı: Balance Jewelry
  110,00 ₺
  i h
  Ücretsiz kargo

  Ürün Bilgisi:

   

  * 7 Çakra Doğal Taşlı Yoga Burç ve Çakra Bilekliği- Oniks- Gold Metal model bileklik el yapımı olarak özel hazırlanır. Siyah parlak Oniks doğal taşı ve Çakra dengeleyici doğal 7 mineral taştan oluşur.

  * Bileklik standart ölçüde olup şeffaf elastik misinalıdır, bileğe göre esneyip ayarlanabilir.

  * Lastik rahat çapı 16 cm'dir. Farklı ölçü için sipariş notunuzda belirtebilirsiniz.

  * Oniks doğal taşı 8 mm'dir. Renkli olanlar 8-6 mm olarak değişmektedir.

  * Toplamda 22 adet doğal taş boncuk ve 2 adet 6 mm paslanmaz ham sarı pirinç metal halkadan oluşur. Metal şekli stok durumuna göre değişebilir.

  * Paket 1 adet çakra bileklik içerir.

  * Kraft karton hediye kutusuyla gönderilecektir. Paketleme plastik içermeyip tamamen doğa dostudur.

  * Stüdyo ve dış çekim fotoğrafları tarafımızdan yapılmaktadır. Çekimler ile orijinal ürün arasında minimum derecede farklılık görülebilir.

   

   

  Çakra Bilekliklerin Faydaları Nelerdir?

   

  Çakra taşları; çakraların dengelenmesi, tıkanıklıkların açılması için gereken enerjiyi verir. Her taşın farklı frekansı vardır ve kullandığımız sürece bize gereken şifayı aktarırlar. Bileklikler vücuttaki enerji akışını dengede tutmak için kullanılır. Dengeleme işlemini aynı zamanda sağlık konusunda da yapar. Çeşitli rahatsızlıkların iyileşmesi konusunda doğal taşların ve içerdiği minerallerin oldukça önemli etkileri vardır. Bunun yanı sıra kişi kendisini çok daha enerjik hisseder. Negatif olarak tanımlanmış olan enerjinin bu sayede atılması kolaydır. Pozitif enerji, insan vücuduna dolar.

   

  7 farklı doğal taşın denk geldiği çakralar aşağıdaki gibidir. Bileklikte ana taş Parlak Siyah Oniks Taşıdır.

   

  Ametist Taşı: Taç Çakra / Mor

  Lapis Lazuli Taşı: Üçüncü Göz/ Çivit Mavisi

  Turkuaz Taşı: Boğaz Çakrası

  Varisit (İmparator) Taşı: Kalp Çakrası

  Kaplangözü Taşı: Karın Çakrası

  Kehribar Taşı: Sakral Çakra

  Kırmızı Akik Taşı: Kök Çakra

   

  Burçlarda kullanımı: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık. Taşların ağırlıklı etkili olduğu burç Oğlak olmakla birlikte tüm burçların taşını içermektedir.

   

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *