Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  AllMatters OrganiCup Regl Kabı Model A (Doğum Yapmamış veya Sezaryen Doğum Yapmış Kadınlar İçin)

  Üretici firma: AllMatters
  OrganiCup, pedleri ve tamponları değiştiren ödüllü adet / regl kabıdır. Daha kolay, daha sağlıklı, daha akıllıcadır. Tek bir OrganiCup regl kabını 10 seneye kadar kullanabilirsiniz. Ekonomik ve çevrecidir. OrganiCup regl kabı, kadın bedenine uygun yapısı adet döneminin günlük aktiviteleri olumsuz etkilemesini minimize eder. Regl dönemindeyken de havuzda, denizde yüzebilir, yoga, pilates vb. sportif faaliyetlerinizi yapabilirsiniz. OrganiCup size mental rahatlık sağlar. Sık aralıklarla tuvalete giderek pedinizi kontrol etmeniz gerekmeyecek. Kendinize uygun model OrganiCup’ı 12 saatte kadar kontrol etmeden kullanabilirsiniz. Böylelikle gün içi ya da gece uyurken regl döneminizi dert etmenize gerek yok!
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  699,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Malzeme:

  %100 tıbbi sınıf silikon
  Doğal (katkısız) renk.
  Almanya’da üretilmiştir.
  Organik pamuklu çanta dahildir.


  Boyutlar:

  Boyut: Mini / Boyut A / Boyut B
  Çap: 37mm / 41mm / 44mm
  Toplam kap uzunluğu: 58mm / 70mm / 72mm
  Gövde uzunluğu: 18mm / 20mm / 18mm
  Tam kapasite: 19ml / 27ml / 33ml

  Adet kabı: Birçok şehirde, eski bardağınızı çöpe atarsanız, enerji yaratmak için yakılır. Bardağınızı çöp kutusuna atmak istemiyorsanız kontrollü bir ortamda kendiniz de yakabilirsiniz. Silikon temel olarak kumdur (kuvars) ve her kapta kullanılan az miktarda silikon nedeniyle yalnızca küçük bir miktar CO2 üretecektir. 

  Pamuklu çanta: Pamuklu çantanızı diğer tekstil ürünleriyle birlikte yerel geri dönüşüm tesisinize bırakabilirsiniz. Birçok şehirde, pamuklu çantanızı çöpe atarsanız, enerji üretmek için yakılır.

    
  Ambalaj: Tüm ambalajlarımız geri dönüştürülmüş ve/veya geri dönüştürülebilir kağıt ve kartondan yapılmıştır. Lütfen ambalajı yerel geri dönüşüm yönetmeliklerinize göre uygun çöp kutusuna attığınızdan emin olun.

   

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri