Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  AllMatters Regl Kabı Temizleme Jeli 75ml

  Üretici firma: AllMatters
  OrganiWash (75ml) adet kabı kullananlar için en etkili temizleyicidir. Adet kabını yerleştirmeden önce ve çıkardıktan sonra temizlemek için kullanın. Vücudunuzun pH dengesini korur. OrganiWash %20 organik ve %59 doğal bileşenlerden oluşmaktadır. Parfüm içermez. pH değerini (3,5) dengelemek için laktik asit içerir. Vegan sertifikalıdır. Hayvanlar üzerinde test yapılmamıştır. Alerji sertifikalıdır. Hassas ciltlerden kuru ciltlere kadar tüm cilt tipleri için uygundur.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  379,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  OrganiWash (75ml) adet kabı kullananlar için en etkili temizleyicidir. Adet kabını yerleştirmeden önce ve çıkardıktan sonra temizlemek için kullanın. Vücudunuzun pH dengesini korur. OrganiWash %20 organik ve %59 doğal bileşenlerden oluşmaktadır.
  Parfüm içermez. pH değerini (3,5) dengelemek için laktik asit içerir.
  Vegan sertifikalıdır. Hayvanlar üzerinde test yapılmamıştır.
  Alerji sertifikalıdır. Hassas ciltlerden kuru ciltlere kadar tüm cilt tipleri için uygundur.

  Regl kabı için: Yerleştirmeden önce ve çıkardıktan sonra ellerinizi ve regl kabını az miktarda OrganiWash ve su kullanarak yıkayın. Regl kabını sabunla temizlemek gerekli değildir, ancak isterseniz hafif, pH dengeli ve parfüm içermeyen bir sabun kullanmanızı öneririz. Standart el sabunu bazıları için rahatsızlığa, tahrişe ve hatta enfeksiyonlara neden olabilir.

  Vücut kullanımın için: Elinize az miktarda OrganiWash dökün, vajinanızın dış kısımlarına uygulayın ve durulayın. OrganiWash yüz yıkama ve genel vücut yıkama olarak da kullanılabilir.

  Neden pH Dengeli Hafif Sabun Kullanmalısınız?
  Adet kabını düzenli olarak el sabunu ile temizlemek rahatsızlık verebilir. Tahriş hatta bazı kadınlar için enfeksiyona sebep olabilir. Bu nedenle adet kabınızı temizlerken OrganiWash gibi pH dengeli parfüm içermeyen sabun kullanmalısınız. Temizlik için su olmayan durumlarda OrganiWash’ı kesinlikle öneriyoruz.

  OrganiWash 75ml içerir ve Finlandiya’da üretilmiştir.
  %40’ı organik, %98’i doğal kalitededir.

  Aqua (Solvent), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Cilt nemlendirici), Sodium Coco Sulfate (Deterjan), Cocami-dopropyl Betaine (Deterjan), Propanediol (Deterjan), Decyl Glucoside (Cilt nemlendirici), Sodium Chloride (Viskozite dengeleyici), Gliserin (Cilt nemlendirici), Sodyum Levulinat (Cilt nemlendirici), Sodyum Anisate (Cilt nemlendirici), Sitrik Asit (pH dengeleyici), Laktik Asit (pH dengeleyici).

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri