Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Almawin Çamaşır Yıkama Sıvısı - (Renkliler için) - 1,5 lt

  Üretici firma: Almawin
  Az kirlilerde : 40ml (1,5 ölçü kaşiği ) Çok kirlilerde: 85ml (3 ölçü kaşiği ) Yün ve ipekli kumaşlarda kullanılmaz. Diğer tüm kumaş tipleri için kullanabilirsiniz. AlmaWin ürünler eko - etiketlidir. Sebze ve mineral kökenli özenle seçilmiş doğal ham maddeleri tarım olduğu yerlerden geliyor. AlmaWin ürünleri dermatolojik başarıyla test edilmiştir.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 166,00 ₺
  140,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Az kirlilerde : 40ml (1,5 ölçü kaşiği )
  Çok kirlilerde: 85ml (3 ölçü kaşiği )

  Şebeke suyunuzun sertliğine göre ambalaj üzerindeki kullanma talimatını dikkate alınız. Yün ve ipekli kumaşlarda kullanılmaz. Diğer tüm kumaş tipleri için kullanabilirsiniz.
  AlmaWin ürünler eko - etiketlidir. Sebze ve mineral kökenli özenle seçilmiş doğal ham maddeleri tarım olduğu yerlerden geliyor.

  AlmaWin ürünleri dermatolojik başarıyla test edilmiştir. Bu size iyi bir cilt uyumluluğu garanti eder. Geri dönüştürülebilir ambalaja sahiptir ve FSC sertifikalı kartonları ve kağıtların kullanılması kaynakların korunmasına ve sürdürülebilir tarımın bir göstergesidir. 2015/2016 AlmaWin tekrar YEŞİL MARKA Siegel sürdürülebilirlik için ödüle layık görüldü.

  İçindekiler: Bitkisel yağ sabunu *, şeker yüzey aktif cisimleri, ıhlamur çiçeği ekstresi, etanol, laktik asit, süksinik asit, sodyum tuzu, sitrik asit, sabun, doğal yağlar arasında parfüm bileşimi, su ve tuz 

  (* Organik tarımdan maddeler)
   
  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *