Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  PERARU Antep Fıstıklı TANZANIA 74% dark çikolata

  Üretici firma: Peraru Chocolate
  BEAN TO BAR felsefesi ile kakao çekirdeğinden üretilen tablet çikolata. %74 organik kakao çekirdeği ve %26 pancar şekerinden sadece iki içerik ile üretildi ve kakao çekirdekleri, tablete bütün halde yerleştirilen Antep Fıstıkları ile buluştu. TADIM NOTALARI Kuru Meyve. Kırmızı Meyve. Çikolata. Yoğun Antep Fıstığı ve Tuz. 50 g.
  80,00 ₺
  i h
  Ücretsiz kargo

  BEAN TO BAR felsefesi ile kakao çekirdeğinden üretilen tablet çikolata.

  %74 organik kakao çekirdeği ve %26 pancar şekerinden sadece iki içerik ile üretildi ve kakao çekirdekleri, tablete bütün halde yerleştirilen Antep Fıstıkları ile buluştu.

  TANZANIA Kokoa Kamili ‘ den tedarik ettiğimiz nitelikli, kompleks aroma yapısına sahip kakao çekirdeklerini en saf ve doğal halleri ile İstanbul’ da ki atölyemizde özenle işliyoruz. Kakao çekirdeğinin kendine has aromalarını, tadım notalarını çikolatada açığa çıkarıyoruz. Yetişmiş olduğu bölgenin iklimi, toprak yapısı ve kakao ağacının genetiğine göre karakteristik özellikleri değişen kakao çekirdeklerinin aroma yapıları da menşeilerine göre farklık gösteriyor. 

  TANZANIA TADIM NOTALARI Kuru Meyve. Kırmızı Meyve. Çikolata. Yoğun Antep Fıstğı ve tuz.

  65 g.

  Ingredients 74% organic cacao beans, 26% beet sugar

  Profile Dried Fruit. Red Fruit. Chocolatey. Dense pistachio and salt.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Everfresh Tuzsuz Tofu Peyniri 1000 G

  Everfresh Tuzsuz Tofu 1000 G

  Üretiminde sadece soya ve su kullanılmıştır. İçinde tuz yoktur. Üretim tarihinden itibaren 5 ay raf ömrü vardır. Kutu açıldıktan sonra kullandıkça su ekleyip veya değiştirip buzdolabında saklayınız ve 10 gün içinde tüketiniz.
  134,90 ₺