Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Bebek Pudrası Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Baby Powder Çubuk Tütsü, bebek pudrası kokusu yayan bir tütsüdür. Hafif ve ferahlatıcı etkilere sahip olan karakteristik kokunun elde edilmesi için lavanta, aleo vera, papatya, Hindistan cevizi gibi bitkisel esanslar kullanılır. Ayrıca kimyasal madde, kömür, karbon ve Dietil Ftalat gibi malzemeler yerine haşere içermeyen ahşap tozundan faydalanılır.

  Tütsü imalatında öncelikle bebek pudrası aromasını verecek bitkisel esansların ahşapla karıştırılması gerekir. Yapılan karışım, organik bambu çubuklarına sarıldıktan sonra tütsünün temeli oluşturulur. Kurutulan ürünler çubuk tütsü haline geldiği için yakılarak kullanılmaya başlanabilir. Paketlenen ürünlerse çift ambalajları sayesinde serin ve kuru bölgelerde uzun süre muhafaza edilebilir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri