Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Beyaz Adaçayı Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Beyaz adaçayı, geçmiş dönemlerden beri hem kokusu hem faydaları için kullanılan bir bitkidir. Geleneksel bir ürün olan Aromatika White Sage Çubuk Tütsü de Hindistan’da beyaz adaçayı aracılığıyla üretilir. El yapımı olan bu ürün, kimyasal içerik kullanılmadığından dolayı bitkilerin faydalı etkilerinin olduğu gibi aktarılmasına yardımcı olur.

  Tütsünün üretiminde gerekli olan malzemeler ahşap tozu, beyaz adaçayı esansı ve bambu kabuklarıdır. Tamamı doğal olan bu ürünlerin tütsüye dönüştürülmesi için ilk olarak ahşabın ve esansların karıştırılması gerekir. Bu karışım, bambu çubuklarına sarıldıktan sonra doğal yöntemlerle kurutulmalıdır. Yakılmaya hazır hale gelen ürünlerin uzun süre taze kalması için 2 kez paketlenmesi yeterlidir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri