Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Call Clients Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Call Clients Çubuk Tütsü, ürün tamamen bitkisel içeriklerden hazırlanan ve kimyasal madde içermeyen bir yapıdadır. İmalatında baharatlar, bitkisel esanslar ve reçineler özlere kullanılmaktadır. Birçok nota baskın nota olduğundan dolayı ürün yandığında ferahlatıcı bir koku yaymaktadır. Ayrıca doğal içeriklerden yapıldığından dolayı aroması yoğun olan bu tütsüye hem kapalı hem açık alanlarda yer verilebilmektedir.

  Tütsünün imalatında elde edilen karışım, uzun süre yanması için ahşap tozuyla karıştırılır. Kolay bir kullanım içinse bambu kabuklarına sarılan içerikler birkaç gün boyunca kurumaya bırakılır. Serin ve kuru alanda tamamen sertleşene kadar bekletilen bambu çubukları, paketlendikten sonra kullanıcılara teslim edilmeye hazır hale getirilir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri