Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Elma ve Gül Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Hem elma hem gül kokusuna sahip olan Aromatika Apple Rose Çubuk Tütsü, özel bir koleksiyonda yer almaktadır. Tamamen doğal içeriklerden imal edilmekte ve herhangi bir kimyasal materyal içermemektedir. Tütsülerin yapımı için gül ve elma esansları alınarak ahşapla karıştırılmaktadır. Hazırlanan karışım da bambu kabuklarına sarıldıktan sonra bir süre kuruması için beklenmelidir.

  Çubuk tütsülerin yapımında zararlı kimyasal maddelere yer verilmez. Ayrıca kömür de bulunmadığı için is bırakmadan kullanılabilir. Bitkilerin doğal yapıları korunduğundan dolayı ruhsal ve bedensel sağlık kazanmak amacıyla da tütsünün şifalı etkilerinden faydalanılabilir. Ahşap sayesinde uzun süre hiç sönmeden yanabilen tütsüler, havalandırılabilir alanlarda kullanıldığında daha iyi biçimde etki gösterir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri