Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Energie Positive Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Energie Positive Çubuk Tütsü, pozitif enerji veren doğal içeriklerden yapılan bir üründür. Bitkisel kokusu, kimyasal içerik bulunmadığından dolayı ferahlatıcı yapıdadır. Herhangi bir yan etki oluşturmaması için üründe reçineler, bitki ve meyve esansları, pozitif enerji veren baharatlar kullanılır.

  Aroma için gerekli esanslar karıştırıldıktan sonra bu karışımın üzerine haşeresiz ahşap tozu eklenir. Bambu çubuklarına sarılan yeni karışım, tamamen kuruyana kadar özel bir alanda bekletilir. Daha sonra yakılarak kullanılmaya ya da iki kez paketlenerek saklanmaya uygun hale getirilir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri