Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika First Rain Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  İlk yağmur kokusu toprak ve bitkisel koku notalarına sahiptir. Aromatika First Rain Çubuk Tütsü için bu aromayı elde ederken bazı reçinelerden, baharatlardan ve bitkisel esanslardan yardım alınır. Karakteristik bir koku yayan tütsüler, tüm içerikleri doğal oldukları için geniz yakıcı ve bunaltıcı bir ambiyans oluşturmazlar.

  Tütsülerin yapımında öncelikle koku notalarının uygun oranda karıştırılmasına ihtiyaç duyulur. Bu karışım, doğal ahşap tozlarının üzerine dökülür. Karıştırılarak hamur haline getirilen yapı, ince bir tabaka halinde bambu çubuklarının üzerine sarılır. Tütsü haline getirilen malzemeler tamamen kuruduğu zaman tütsülerin üretim aşaması tamamlanmış olur.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri