Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika French Vanilla Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika French Vanilla Çubuk Tütsü, sıcak ve rahatlatıcı bir kokuya sahiptir. Tatlı, kremsi ve vanilya aromasıyla her alana uyum sağlayabilen bu ürün, tamamen bitkisel kaynaklardan elde edilir. Karbon, zararlı kimyasal madde, kömür vb. içeriklere sahip olmadığından dolayı dumanın solunmasında herhangi bir sakınca yoktur.

  Tütsü imalatı geleneksel yöntemlere bağlı kalınarak yapılmakta ve el işçiliğiyle tamamlanmaktadır. Bunun için ilk olarak bitkisel özlerin ahşap tozuyla karıştırılarak homojen bir kıvam oluşturulur. Doğal bambu kabuklarına sarılan bu özler, serin ve kuru alanda tamamen kuruyana kadar bekletilir. Ardından, paketleme işlemi yapılarak kullanıcıya teslim edilmek üzere hazır hale getirilir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri