Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Gül Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Red Rose Çubuk Tütsü temel olarak kırmızı gül esanslarından üretilmektedir. Ürünün yapımında gül kabukları kurutulmakta, esanslarla karıştırılmakta ve ahşap tozuyla harmanlanmaktadır. Elde edilen bu karışım bambu çubuklarına sarıldıktan sonra tamamen kuruyana kadar serin ve kuru bir alanda bekletilmektedir. Kuruyan ürünlerse paketlenerek uzun süre saklanmaya hazır hale getirilmektedir.

  Tütsülerin etkili olması ve güzel kokması için kimyasal maddelerin kullanılmaması gerekir. Aromatika Red Rose Çubuk Tütsü de zararlı bir madde bulundurmaz. Kimyasal işlem görmediği içinse içindeki bitkisel özler, kendi yapılarını koruyarak aromaterapi yoluyla fayda gösterir. Kömür, dietil ftalat, petrol ve türevleri içermeyen bu ürün sayesinde ruhsal ve bedensel olarak pek çok iyileşme görülebilir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Vappy Karabiberli Salam 100g

  Vappy Karabiberli Salam 100g

  İnsanlık türünün devamı için yeme biçimizi yenilememiz gerekiyor. ​ Eat Vappy olarak Hayvansal etler ile kıyasla daha yüksek proteinli, daha sağlıklı, kolesterolu olmayan, tadı aynı veya daha iyi olan bitkisel bazlı et teknolojisi üzerine çalışıyoruz ve bunun üretimini yapıyoruz. İçindekiler: Buğday proteini ( Gluten), Okara, Soğan, Sarımsak, Domates, Ayçiçek Yağı, Su, Soya Sosu ( Soya Fasulyesi), Nohut, Baharat Karışımı, Tuz.
  90,00 ₺
  Veggy Soya Köftesi Karışımı 200 gr

  1 ALANA 1 HEDİYE! Veggy Soya Köftesi Karışımı 200 gr

  Veggy Soya Köftesi Karışımı lezzeti veganpazaryeri.com'a özel paketiyle ikiye katlandı!
  120,00 ₺ 60,00 ₺
  2'Li Vitavegantis Vegan Sucuk 150g resmi

  2'Li Vitavegantis Vegan Sucuk 150g

  1.sınıf malzemeler ile hazırlanmış olan Vita Vegantis bitkisel bazlı vegan sucuk ile sofralarınıza lezzet katın!
  149,90 ₺
  Veggy Bitki Bazlı Nugget 220g (22 g x 10 adet)

  Veggy Bitki Bazlı Nugget 220g (22 g x 10 adet)

  Bitkisel Nugget'ın yeni hali Veggy'den!
  149,90 ₺ 127,42 ₺
  Ürün etiketleri