Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Hindistan Cevizi ve Mango Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Hindistan cevizi ve mangoyla yapılan Aromatika Coconut & Mango Çubuk Tütsü, meyveli ve tatlı bir kokuya sahiptir. Özellikle yaz aylarında kullanılabilecek bu tütsünün içerisinde tamamen bitkisel özler yer alır. Koku notaları, Hindistan cevizi ve mangodan alındığı için ürünün aroması oldukça yoğundur. Ayrıca kömür içermediği için geniz yakıcı bir özelliğe sahip değildir.

  Tütsüler, elde edilen bitkisel karışımın içine haşere içermeyen ahşap tozu ilave edilmesiyle üretilir. Harmanlandıktan sonra bambu kabuklarına sarılan karışımın birkaç gün boyunca serin ve kuru yerde muhafaza edilerek kurutulması gerekir. Ürün, aynı zamanda kimyasal işleme ve içeriğe tabi tutulmadığı için bitkilere ait olan çeşitli faydaların hissedilmesine yardımcı olur.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri