Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Kırmızı Elma Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Geleneksel ve bitkisel tütsülerin yapımında doğal içeriklerden ve üretim tekniklerindne yardım alınır. Aromatika Red Apple Çubuk Tütsü de doğal yapıdadır ve aromasının kaynağı kırmızı elmanın özüdür. Ürünün yapımında kırmızı elma özü, bazı reçinelerle ve ahşapla karıştırıldıktan sonra bambu çubuğuna sarılır. Reçine ve özler kuruduktan sonra paketlenen ürünler uzun süre saklanabilecek hale getirilir.

  Tütsüler, kimyasal içerikli madde kullanılmadan imal edildiği için her yaşam tarzında kullanılabilmektedir. Yoğun kokuları olduğu için geniş ve havalandırılabilir alanlarda kullanılmaları gerekir. Ayrıca en iyi almak için tütsü dumanını çok yakın mesafeden solumamaya özen gösterilmelidir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri