Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Kiraz Aromalı Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriğindeki hoş kiraz aroması sizi dinlendirirken amacınıza ulaştıracaktır. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h
  • Aromatika Cherry Çubuk Tütsü çoğunlukla kirazdan ve özlerinden imal edilen bir üründür. Yapımında tamamen geleneksel ve doğal yöntemler kullanıldığından dolayı herhangi bir kimyasal işlem yapılmamıştır. Bu sayede duman aracılığıyla yayılan aroma rahatsız edici niteliklere sahip değildir. Ürünün dumanının solunması kömür içermediği ve is oluşturmadığı için zararlı değildir.

   İşçiliği birkaç gün süren bu üründe herhangi bir kimyasal içerikli materyale de yer verilmemiştir. Tütsü yapımında kirazdan alınan özler, çeşitli koku destekleyici reçine ve bitkilerle karıştırılarak hamur haline getirilir. Bu esnada ürünün içerisine haşere içermeyen ahşap tozu da ilave edilir. Gerçek bambu çubuklarının arasına sarılan hamur sayesinde kurutulan ürünler yakıldığında hoş bir kiraz kokusu elde edilir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri