Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Kopal ve Lavanta Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Copal & Lavender Çubuk Tütsü, kopal reçinesinden ve lavanta çiçeklerinin özlerinden yapılan özel bir tütsüdür. Koku karışımı hem çiçeksi hem odunsu olduğundan dolayı ferahlatıcı bir aroma yayar. Bu ürünler, doğal hammaddelerden yapıldıkları için kimyasal bir bileşen içermezler. Dolayısıyla esansların doğal yapısı, tütsülerin aromaterapide kullanılmaları adına uygun bir alan oluşturur.

  Tütsüler, reçine ve çiçek özlerinin karıştırılmasıyla ve el işçiliğiyle üretilirler. Geleneksel formüle uygun şekilde esanslar ve ahşap tozları harmanlanır. Bu harman, doğal bambu kabuklarının dış kısmına sarılır. Kurumaya bırakılan bambu çubukları, yakıldıkları zaman tütsü kokusunu yaymaya başlar. Kokularını saklamaları içinse iki kez ayrı ayrı paketlenen ürünler, serin ve kuru alanlarda muhafaza edilirler.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri