Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Lily Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Zambak kullanılarak imal edilen Aromatika Lily Çubuk Tütsü, doğal materyallerden elde edilen özel bir tütsüdür. Güçlü bir kokuya ve az dumana sahiptir. Hoş ve çiçeksi kokusu sayesinde ferahlatıcı bir atmosfer oluşturması için kimyasal madde kullanımı yapılmamıştır. Ayrıca zarif bir koku notası bulunduğundan dolayı farklı alanlarda kullanılmaya uygundur.

  Tütsü imalatında el işçiliğiyle çıkarılan zambak esansları, ahşapla harmanlanır. Hamur haline getirilen bu yapı, doğal bambu çubuklarından alınan uzun ince parçalara sarılır. Kurutulan ürünler, yakılmaya hazır birer tütsü haline getirilir. Uygun miktarda alınıp paketlenmesiyle birlikte transfer süreci başlatılarak imalat aşaması tamamlanır.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri