Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Limon ve Misk Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Misk ve limon kullanılarak yapılan pek çok tütsü vardır. Aromatika Musk & Melon Çubuk Tütsüde yakıldığı zaman içerisinde yer alan misk ve limon özlerinin kokusunu yaymaktadır. Tütsünün yapımında öncelikle bitkisel özler çıkarılmış, uygun ölçüde harmanlanmış ve haşere içermeyen ahşap malzemeyle karıştırılmıştır. Elde edilen bu karışım doğal bambu çubuklarına sarıldıktan sonra doğal yöntemlerle kurutulmuştur.

  Tütsünün içerisinde kimyasal içerikli bir madde yer almamaktadır. Her aşamasında el işçiliği kullanılan bu ürün, aynı zamanda kömür ve karbon içermemektedir. Dolayısıyla misk otunun ve limonun ana yapısı korunmaktadır. Doğal biçimde yayılan koku sağlığa zarar vermezken ruhsal ve bedensel olarak iyileşmeye de yardımcı olmaktadır.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri