Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Lotus Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Lotus Çubuk Tütsü, ürün adında da belirtildiği gibi lotus çiçeklerinin benzersiz kokusuna sahiptir. Bu konunun elde edilmesi ve tütsülerden yayılması içinse gerçek lotus çiçekleri kullanılır. Esansları alınan çiçekler, tamamen doğal teknikler ve geleneksel yöntemler yardımıyla tütsüye çevrilir. Herhangi bir kimyasal içerik bulundurmadığı içinse gerçeğe yakın, etkili ve yoğun bir çiçek kokusu elde edilir.

  Lotus aromalı tütsüleri yaparken öncelikle lotusların esansları ve ahşap tozları karıştırılır. İstenen kıvama getirilen tütsü hamuru, bambu kabuklarının dışına sarılarak kurutulur. Özel alanlarda bekletilen ve doğal şekilde kurutulan tütsüler, her an yakılıp kullanılmaya hazır hale getirilir. Yoğun kokularından dolayı iç ya da dış mekanlarda kullanılabilirler.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri