Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Mama Baby Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  İçerisinde pek çok öz bulunduran Aromatika Mama & Baby Çubuk Tütsü, oldukça hafif ve ferahlatıcı bir aromaya sahiptir. Bu kokular çocukların olduğu alanlarda kullanıldığı için çok yoğun değildir. Ürünün yapımında da tatlı kokulara yer verilmiş ve pek çok çiçek, reçine, meyve özünden faydalanılmıştır. Hazırlanan özler karıştırılarak homojen bir karışım elde edildikten sonra ahşapla yoğurma işlemine geçilir.

  Üründe ahşap kullanılması, kömür vb. maddelere yer verilmemesi açısından oldukça önemlidir. Hamurun bambu kabuğuna sarılması da kesintisiz bir yanış imkanı sunar. Ürünler, birkaç gün boyunca kurumaya bırakıldıktan sonra yakılmaya hazır hale gelir. Bir çakmakla tutuşturularak ürünün kokusu kontrol edilir ve böylelikle, hazırlanan ürünlerin kullanılmamış olanları paketlenerek kullanıcıya sunulur

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri