Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Meditasyon Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Meditation Çubuk Tütsünün yapımında el işçiliği tercih edildiğinden dolayı tütsünün yapısı tamamen doğaldır. Ürün içerisinde sakinleştirici özellikleri bulunan reçineler, baharatlar ve çiçek esansları yer alır. Hafif kokusu sayesinde her alanda tercih edilebilen bu ürün ayrıca haşere içermeyen ahşap tozu ve doğal bambu çubukları kullanılarak imal edilir.

  Öncelikle, tütsünün formülüne uygun biçimde bitkisel özler karıştırılır. Ardından, yanıcılığı arttırmak için ahşap tozları ilave edilerek homojen bir kıvam elde edene kadar karıştırma işlemi devam eder. Tütsüleri yapmak için son aşama, hazırlanan harmanın bambu kabuklarına sarılarak kurutulmasıdır. Yanmaya hazır hale gelen ürünler, uygun şekilde paketlendikten sonra uzun süre tazeliklerini ve kokularını korumaya devam eder.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri