Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Myrrh Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Myrrh Çubuk Tütsü, ürün isminde de yer aldığı gibi mür esanslarından yapılan bir tütsüdür. İçerisinde kimyasal içerikler, kömür, dietil Ftalat gibi malzemeler yer almaz. Bunun yerine ahşap, bambu ağaçları, doğal ve organik mür esansları kullanılır. Dolayısıyla ürün hem etkili hem az duman yayarken solunduğu durumlarda yan etki oluşturmaz.

  Geleneksel yöntemlerle imal edilen Aromatika Myrrh Çubuk Tütsünün yapımında mür esansıyla ahşap tozu birleştirilir. Bu birleşim, bambu çubuklarına sarıldıktan sonra kurumak üzere bir süre bekletilir. Yakılacak hale gelen ürünler iki kez paketlendikleri ve uygun koşullarda saklandıkları için tazeliklerini uzun süre koruyabilirler.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Furora Krem Peynir 450g

  Furora Vegan Krem Peynir imsi 450g

  Bitkilerin gücüne inanın! Vegan krem peynirler vardır!
  129,90 ₺ 123,40 ₺
  Itz Nutz Kaju Yoğurt 900g resmi

  Itz Nutz Kaju Yoğurt 900g

  Kajuların gücüne inanın! Vegan yoğurtlar vardır!
  249,90 ₺
  Veggy Tofudan Parmesan 250g (VegGurme) resmi

  Veggy Tofudan Parmesan 250g (VegGurme)

  Çok lezzetli ve yüksek proteinli bitkisel peynir alternatifi Veggy Tofudan Parmesan pizza ve makarnalarınıza lezzet katacak.
  143,90 ₺ 122,32 ₺
  Metro Chef Kırmızı Kinoa 500g

  Metro Chef Kırmızı Kinoa 500g

  Kırmızı Kinoa, yüksek protein kaynağı olması açısından en çok tercih edilen besinler arasında yer alır. Giderek tüketimi artan ve popüler olan besin tahıl ve tohum grubunda ki gıdalar içinde en besleyici olanıdır.
  214,90 ₺
  Ürün etiketleri