Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika New Wave Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika New Wave Çubuk Tütsü, bitkisel kaynaklar ve bambu çubukları kullanılarak imal edilmiştir. Yapım aşamasında çeşitli bitkilerden alınan reçine ve özler karıştırılarak bambu çubuğuna sarılmıştır. İçeriği nedeniyle kullanım esnasında farklı notaların hissedilmesine imkan tanımaktadır. Kalıcı ve hissedilebilir kokulara sahip bir tütsü çeşidi olarak tarif edilmesi mümkündür.

  Çubuk tütsü yapımında geleneksel olarak nitelendirilen el işçiliği tercih edilmiştir. Yapım sırasında kimyasal, karbon, kömür ve benzeri zararlı bileşenlere yer verilmemiştir. Dolayısıyla sürdürülebilir çevre ve canlı yaşamı adına herhangi bir riskten söz edilemez. Ürün kullanımı da oldukça konforludur ve diğer tütsü çeşitlerinde yaşanan baş ağrısı gibi şikayetlerle karşılaşılmaz.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri