Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Paçuli Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Patchouli Çubuk Tütsü, paçuli bitkisinden yapılır. Üretiminde haşere içermeyen ahşap tozu ve bambu ağaçlarından alınan kabuklar kullanılır. Kimyasal içerik ilavesi olmaması ve kimyasal işlem görmemesi; üründen hafif tatlı ve doğal bir koku yayılmasına yardımcı olur. Ayrıca az dumandan yoğun koku yayılması için fazlaca bitkisel esans eklenir.

  Tütsü yapımı için esansların karıştırılması ve ahşap tozunun üzerine dökülmesi gerekir. Karıştırılan bu içerik, bambu çubuklarına sarıldıktan sonra bir müddet kuruyana kadar bekletilir. Tamamen sert ve katı bir hale gelen çubuk tütsüleri hemen yakarak kullanmaya başlamak mümkündür. Ancak daha sonra yakılması veya müşteriye teslim edilmesi isteniyorsa 2 kez paketlenerek serin ve kuru bir alanda muhafaza edilmelidir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri