Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Portakal ve Karanfil Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika çubuk tütsüler el işçiliğiyle ve doğal içeriklerle iman edilen ürünlerdir. Aromatika Orange & Clove Çubuk Tütsü de içerisinde bulunan portakal ve karanfil özleriyle imal edilmektedir. Tütsü yapımında kömür ve dietil ftalat gibi kimyasal ürünler yerine haşere içermeyen ahşap tozu ve organik bambu çubuğu kullanılarak tütsünün yanıcılığı arttırılır. Bitkisel özler, ahşapla karıştırıldıktan sonra bambu çubuklarına sarılır ve birkaç gün boyunca kurutulmaya bırakılır.

  Tütsüler karbonsuz yapıda olduklarından dolayı solunabilir bir dumana sahiptir. Çevreye ya da insan sağlığına zararlı olabilecek herhangi bir materyale yer verilmediği için tütsü kullanımı farklı alanlarda yapılabilmektedir. Ayrıca bitkiler kendi doğal yapılarını koruduklarından dolayı ruh ve bedenin üzerinde çeşitli faydalar gösterebilmektedir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri