Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Sandal Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Tütsü üretiminde en çok kullanılan materyallerden biri sanal ağacının reçinesidir. Aromatika Sandal Çubuk Tütsü yapımında da sanal ağacından elde edilen organik ve doğal reçinelerden yardım alınmıştır. Herhangi bir kimyasal madde ilavesi yapılmadığından dolayı tütsüler, reçinelerin sahip olduğu tüm özellikleri duman aracılığıyla kullanıcıya aktarır. Bu sayede ürünler ferah, odunsu ve hafif tatlı bir koku yayarak kullanıcıları ruhsal ve bedensel olarak iyileştirebilir.

  Tütsü imalatında öncelikle haşere içermeyen ahşap tozunun ve sandal ağacı reçinesinin harmanlanması gerekir. Elde edilen bu harman, doğal bambu kabuklarına sarıldıktan sonra bir müddet kuruması için bekletilmelidir. Herhangi bir kimyasal işlem görmeden imal edilen bu tütsüler, kurutulduktan hemen sonra yakılarak kullanılmaya başlanılabilir. Ayrıca iki kez paketlenmiş olan ürünlerin uzun süre kokuşlarını ve tazeliklerine saklayabilmeleri de mümkündür

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Furora Sade Classic Vegan Peynir imsi 250g resmi

  Furora Sade Classic Vegan Peynir imsi 250g

  Bitkilerin gücüne inanın! Vegan peynirler vardır!
  134,90 ₺
  Furora Vegan Cheddar Blok 250g

  Furora Vegan Cheddar Peynir imsi Blok 250g

  Bitkilerin gücüne inanın! Vegan cheddarlar vardır!
  144,90 ₺
  Orkide Vegan Margarin 250g resmi

  Orkide Vegan Margarin 250g

  Vegan beslenmeye uygun Türkiye'nin ilk margarini olan Orkide Vegan; V-Label EU sertifikalıdır. Vegan beslenmede çorbalara, sebze yemeklerine, fırın yemeklerine, hamur işlerine, tatlılara ve kahvaltılarda ekmek üstü atıştırmalıklara lezzet ve keyif katar. Orkide Vegan, yumuşak ve sürülebilir bir kıvamdadır.
  36,90 ₺
  Furora Greek White Vegan Beyaz Peynir imsi 450g resmi

  Furora Greek White Vegan Beyaz Peynir imsi 450g

  Bitkilerin gücüne inanın! Vegan peynirler vardır!
  249,90 ₺
  Ürün etiketleri