Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Selenite Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Selenite Çubuk Tütsü diğer tütsü çeşitlerinden daha farklı şekilde imal edilmektedir. Ürün içerisinde gerçek Selenit taşlarına yer verildiğinden dolayı kokusu daha farklıdır. Ancak taşlar tek başına yeterli koku sağlamadığı için bazı reçinelerden ve bitkisel esanslardan destek alınmaktadır. Hazırlanan karışım, ahşap tozlarıyla birleştirildikten sonra bambu çubuklarına sarılmaktadır. Kurumaya bırakılan tütsüler birkaç gün sonra paketlenerek kullanıcıya teslim edilebilmektedir.

  Tütsü imalatında dikkat edilen en önemli konulardan biri herhangi bir şekilde kimyasal içerik kullanılmamasıdır. Bu bakımdan ürünün temiz bir duman yayması için kömür, petrol ve benzer ürünlere yer verilmemektedir. Ayrıca tamamen geleneksel yöntemlere bağlı kalınarak üretilen tütsünün her aşamasında el işçiliği kullanılmaktadır.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri