Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Tarçın Aromalı Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Cinnamon Çubuk Tütsü, tarçından elde edilen özel tütsü çeşitlerinden biridir. Ürünler, el işçiliğiyle ve organik materyallerle imal edilmektedir. Baharatlı, tatlı ve yumuşak kokusuyla öne çıktığı için de tüm ortamda baskın hale gelebilen bir etkiye sahiptir. Kimyasal madde bulundurmayan yapısı sayesinde solunabilir bir duman yayar ve eşyalar üzerinde is bırakmayacak kadar az duman yayar.

  Tütsü yapımında tarçın esansları ve tarçın tozları, ahşap tozlarıyla karıştırılır. Elde edilen bu karışım, ince bir tabaka halinde bambu çubuklarına sarılır. Kuruması için serin ve kuru alanda bekletilen ürünler, paketleme aşamasından sonra kullanıcılara teslim edilebilir. Hava almayan paketlerde muhafaza edildikleri sürece uzun süre saklanabilirler.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri