Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Atışeri Mersin Ziraat

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Maraş Sumak Ekşisi 250cc

  Maraş Sumak Ekşisi 250cc

  Salatalarınızda, dolma ve sarma yemeklerinde dahi kullanabileceğiniz sumak ekşisi faydaları arasında ilk olarak antiseptik özelliğe sahip olması göze çarpar. Bu özelliği sayesinde ateş düşürme ve ishal kesme gibi faydalar da sağlar. Hatta boğaz ağrılarının hafiflemesi üzerinde de etki yapar.
  70,00 ₺ 65,00 ₺
  Keten Tohumu Yağı 250ml

  Keten Tohumu Yağı 250ml

  Doğanın mucizevi bitkilerinden olan keten bitkisinden elde edilen keten tohumu yağ olarak da üretilir. Engin bir besin içeriğine sahip olan keten tohumu yağı düzenli kullanıldığı zaman vücudu dinç tutar ve birçok hastalığa şifa olur.
  90,00 ₺ 79,90 ₺
  Organik Andız Özü 350g

  Organik Andız Özü 350g

  Andız özü, güçlü antioksidan özelliğiyle düzenli olarak tüketildiğinde vücuttan yabancı ve zararlı maddelerin yani toksinleri dışarı atılmasını sağlıyor. Astım, bronşit, soğuk algınlığına iyi gelir. Kuru öksürüğü hafifletir ve balgamın sökülmesini kolaylaştırır.
  45,00 ₺
  Kabak Çekirdeği Yağı 250ml

  Kabak Çekirdeği Yağı 250ml

  Kabak; potasyum, fosfor, kalsiyum, magnezyum, sodyum, demir gibi madensel elementler ile B1, E, A ve C vitaminleri açısından oldukça zengindir. Çekirdekleri de aynı özellikleri içerir. Bu çekirdeklerden elde edilen kabak çekirdeği yağı bileşiminde esansiyel yağ asitleri barındırdığı için damarların, sinirlerin ve dokuların korunmasına çok yardımcı olur.
  80,00 ₺
  Sarı Kantaron Yağı 250cc

  Sarı Kantaron Yağı 250cc

  Sarı kantaron yağı iyileştirici özelliklere sahiptir - tahrişleri yatıştırır, iltihaplarla savaşmaya yardımcı olur, kaşıntıyı giderir ve aynı zamanda cildi etkili bir şekilde yeniler. Cildi nemlendirir ve yumuşatır, etkili bir şekilde besler ve cilde sağlıklı görünümünü geri kazandırır.
  60,00 ₺
  Karadut Şurubu 100cc

  Karadut Şurubu 100cc

  Tam bir şifa deposu olan ve meyveler içinde en fazla kromozoma sahip olmakla şaşırtan karadutun mucizelerine inanamayacaksınız!
  69,90 ₺