Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Bambala Oyun Hamuru Harcı (Kırmızı) 70g

  Üretici firma: Bambala
  Hiçbir toksik madde, Renklendirici içermeyen, sadece gıda malzemelerinden üretilen ve sebzelerle renklendirilen Bambala oyun hamuru tam size göre! Kavanoz içindeki harca 1 tatlı kaşığı sıvı yağ, 2 çorba kaşığı su eklediğinizde 100g lık oyun hamuru elde ediyorsunuz. Her bir gıda kendi başına güvenli bir şekilde yenilirken, oyun sırasında ortamdan hamurlara bulaşabilecek toz ve/ veya herhangi bir mikroptan dolayı yenilmesi tavsiye edilmez. Harç sıvı ile karıştığında buzdolabında saklanması önerilmektedir. Kapağı açılmamış toz harcınızı, sıvı ile karıştırmadan 1 sene boyunca saklayabilirsiniz. Website üzerinde gördüklerinizle tutarlı renkler elde etmek için çok çalışılmasına rağmen, ekranın parlaklığı ve sebzelerin doğal renk farklılıklarından dolayı hafif renk farklılıkları olabilir. 3 yaşından büyük çocuklar için önerilir. Yetişkin gözetimi gereklidir. ALERJEN BİLGİ : Gluten içerir. Harç içeriği : Un, pancar tozu, limon kabuğu tozu ve tuz . Hamur içeriğinde olmayanlar: Fındık , süt ürünleri , yumurta veya soya. Not: Bambala oyun hamuru harcı temiz bir ortamda üretmek için azami özen gösterilmesine rağmen, çapraz kirlenme meydana gelebilir. Renk: Kırmızı
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  21,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Hiçbir toksik madde, Renklendirici içermeyen, sadece gıda malzemelerinden üretilen ve sebzelerle renklendirilen Bambala oyun hamuru tam size göre!

  Kavanoz içindeki harca 1 tatlı kaşığı sıvı yağ, 2 çorba kaşığı su eklediğinizde 100g lık oyun hamuru elde ediyorsunuz. Her bir gıda kendi başına güvenli bir şekilde yenilirken, oyun sırasında ortamdan hamurlara bulaşabilecek toz ve/ veya herhangi bir mikroptan dolayı yenilmesi tavsiye edilmez.

  Harç sıvı ile karıştığında buzdolabında saklanması önerilmektedir. Kapağı açılmamış toz harcınızı, sıvı ile karıştırmadan 1 sene boyunca saklayabilirsiniz. Website üzerinde gördüklerinizle tutarlı renkler elde etmek için çok çalışılmasına rağmen, ekranın parlaklığı ve sebzelerin doğal renk farklılıklarından dolayı hafif renk farklılıkları olabilir. 3 yaşından büyük çocuklar için önerilir. Yetişkin gözetimi gereklidir. 

  ALERJEN BİLGİ : Gluten içerir. Harç içeriği : Un, pancar tozu, limon kabuğu tozu ve tuz . Hamur içeriğinde olmayanlar: Fındık , süt ürünleri , yumurta veya soya. Not: Bambala oyun hamuru harcı temiz bir ortamda üretmek için azami özen gösterilmesine rağmen, çapraz kirlenme meydana gelebilir.
  Renk: Kırmızı

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri