Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Biorfe Bokashi 500 ml Sıvılı Kompost Set 18 Litre – 18SGL

  Üretici firma: Biorfe
  Biorfe Bokashi Kompost Set, organik mutfak atıklarınızı; ev ortamında kolaylıkla, toprak için yararlı kompost ve sıvı gübreye dönüştürmeniz için üretilmiştir. Biorfe Bokashi kovasının içi iki bölümden oluşmaktadır. Üst bölüm gıda atıklarının atılması için, alttaki bölüm ise atıklardan süzülen Bokashi suyunun (sıvı gübre) birikmesi içindir. Biriken sıvının tahliye musluğundan günlük alınması gerekir. Bokashi yöntemi ile koku ve sinek oluşmadan atıkları fermente eden ve sistemi sorunsuz çalıştıran şey konsantre ph düzenleyici sıvıdır ve bu sıvı organiktir.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  1830,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Biorfe Bokashi Kompost Set, organik mutfak atıklarınızı; ev ortamında kolaylıkla, toprak için yararlı kompost ve sıvı gübreye dönüştürmeniz için üretilmiştir.
  Biorfe Bokashi kovasının içi iki bölümden oluşmaktadır. Üst bölüm gıda atıklarının atılması için, alttaki bölüm ise atıklardan süzülen Bokashi suyunun (sıvı gübre) birikmesi içindir. Biriken sıvının tahliye musluğundan günlük alınması gerekir.
  Bokashi yöntemi ile koku ve sinek oluşmadan atıkları fermente eden ve sistemi sorunsuz çalıştıran şey konsantre ph düzenleyici sıvıdır ve bu sıvı organiktir.
  Ev ortamında kullanıma son derece uygun olan bu set; anaerobik (oksijensiz) olarak çalışır, bu nedenle kapaklar özel olarak hava almayacak ve kolay açılır şekilde tasarlanmıştır ve bulaşık makinesinde yıkanabilirler.
  Biorfe Bokashi Kompost kovaları en güvenli plastik olarak bilinen PP5 (polipropilen) malzemeden üretilmiştir ve elde edilen ürünler ekolojik tarımda kullanılmaya uygundur.
  Organik mutfak atıklarınızı doğaya zarar vermeden yeniden toprağa kazandırmak için ihtiyacınız olan tek şey Biorfe Bokashi Settir.
  Kutu İçeriği:
  2 Adet 18 litre Antrasit Biorfe Bokashi Kovası ve Yeşil Kapakları
  2 Adet Alt Süzgeç
  1 Adet Sıkıştırma Aparatı
  1 Adet 500 ml Sprey Şişesi
  2 Adet Yeşil Musluk
  1 Adet 50 ml Ölçüm Kabı
  1 Adet 500 ml Bokashi Sıvı Konsanstresi
  1 Adet Atık Kutusu ve içerisinde Odun Talaşı
  1 Adet Kullanım Kılavuzu
  Kutu Ebatları: 31 x 31 x 43 cm
  Kutu Ağırlığı: 4,280kg

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri