Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil!

  Biorfe Bokashi Kepeği 500g – BB05

  Üretici firma: Biorfe
  Bokashi Kepeği; konsantre bokashi sıvısı emdirilmiş ve daha sonra uygun koşullarda kurutulmuş bir üründür. Bokashi Kepeği de tıpkı konsantre sıvı gibi içerisindeki yararlı mikroorganizmalar sayesinde, atıkların çürümeden fermente olmasını sağlar. Bokashi Kepeği; kompost yaparken kullandığımız “talaş + konsantre sıvı” nın işini görür. Konsantre bokashi sıvısı kullanılırken; seyreltme, talaş üzerine spreyleme, buzdolabında saklama gibi çeşitli aşamalar gerektirirken, Biorfe Bokashi Kepeği doğrudan atıkların üzerine serpildiği için çok daha pratik bir kullanım sağlar.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 104,00 ₺
  69,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Bokashi Kepeği; konsantre bokashi sıvısı emdirilmiş ve daha sonra uygun koşullarda kurutulmuş bir üründür.
  Bokashi Kepeği de tıpkı konsantre sıvı gibi içerisindeki yararlı mikroorganizmalar sayesinde, atıkların çürümeden fermente olmasını sağlar.
  Bokashi Kepeği; kompost yaparken kullandığımız “talaş + konsantre sıvı” nın işini görür.
  Konsantre bokashi sıvısı kullanılırken; seyreltme, talaş üzerine spreyleme, buzdolabında saklama gibi çeşitli aşamalar gerektirirken, Biorfe Bokashi Kepeği doğrudan atıkların üzerine serpildiği için çok daha pratik bir kullanım sağlar.
  Gıda kullanımına uygun, ağzı kilitli, hava tahliyesi için valf kullanılmış ve ışık geçirmeyen kraft kağıt kaplı aliminyum Doypack Ambalajında vakumlanmış bir şekilde kolayca muhafaza edilen Bokashi Kepeği, çok uzun süre bozulmadan oda sıcaklığında 3 yıl saklanabilir.
  Ambalajlar tamamen geri dönüştürülebilir malzemeden olup içindeki kepek bittikten sonra başka amaçlar için kullanılabilir.
  Bir paket Bokashi Kepeği 500g iki kompost kovası için yeterlidir. Her atık katmanından sonra bir ölçü kabı kepek serpilmesi yeterlidir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *