Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil!

  BioSil Vegan Kolajen Aktivatörü 60 Kapsül

  %100 Vegan, gelişmiş kolajen, elastin, keratin üretimi aktivatörü.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  590,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  %100 Vegan, gelişmiş kolajen, elastin, keratin üretimi aktivatörü. 

  İçeriği:Silicon (kolin stabilize ortoslisik asit) (ch-OSA) 5 mg, kolin (ch-OSA) 100 mg, mikro kristalin selüloz, arıtılmış su, kapsül hidroksi profil metil selüloz.

  Belçika’da üretilmiştir. BioSil, insan vücudunun kolajen, elastin ve keratin üretiminde rol alan anahtar enzimlerin aktive olmasını sağlayan Kolin Stablize Orthoslisik asit (ch-OSA) içerir.

  %100 VEGANDIR!.

  Hayvansal kolajen içermez! 

  Onlarca yıl süren Avrupa Birliğinin en saygın ünüversitelerinde yapılan klinik araştırmaların sonucunda  BioSil’ in, yeni kolajen, elastin ve keratin üretimini önemli ölçüde aktive edebildiğini ve sadece cilt sağlığına değil cilt, saç, tırnak, kemik  ve eklem sağlını geliştirdiği gösterilmiştir,  piyasadaki kolajen markaları 19 kolajen  tipinin birkaçını ihtiva ederlerken  biosil tamamının üretimini aktive ettiği için kolajen ile ilişkili tüm dokuların sağlığını olumlu olarak geliştirir. 

  Avrupa' nın saygın üniversitelerinde yapılan bilimsel çalışmalar özetle BioSil’ in; Cilt elastikiyetini                               %89 arttırdığı, Cilt krışıklığını %30 azalttığı, Saç gücünü %13.1 arttırdığı, Saç çapını %12.8 arttırdığı (tüm saçların ortalaması), Kemik kolajen formasyonunu %15 arttırdığı, Kemik mineral yoğunluğunu % 2.00 arttırdığı, Eklem ağrısını % 48 azalttığı, yapılan klinik çalışmalarda gösterilmiş olup estetik ve kozmetik sektörü otoriteleri tarafından 13 yıl üst üste YILIN EN İYİ DOĞAL GÜZELLİK ÜRÜNÜ ÖDÜLÜ BioSil' e verilmiştir.

  Özellikle ABD pazarında yaklaşık 15 yıldır milyonlarca kişinin ve birçok Hollywood yıldızının tercihi olmuştur.

  Vegan!

  Gluten içermez.

  GDO içermez.

  Doğa dostudur.

  Klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar.

  Ürünün 8-20 hafta kullanılması önerilir. İlk etkilerini 8. haftada göstermeye başlamaktadır. Sabah 1 ve akşam 1 olmak üzere günde 2 kapsül kullanmak yeterli olacaktır.1 aylık kullanım sonunda daha hızlı uzamaya başlayan tırnaklar 2 aylık kullanım süresi sonunda daha hacimli, hızlı uzayan ve ışıltılı saçlar 3 aylık kullanım sonunda daha canlı, parlak ve aydınlık bir cilt, klinik deneylerle gözlemlenmiş sonuç olarak da eklem sorunu olan kişilerde sorunlarda azalma, hareket ve esneme kabiliyetinde artış 4-5 aylık kullanım sonunda klinik deneylerde cildin elastikiyetinde ve ince çizgi ile kırışıklıklarda iyileşme gözlenmiştir. 9 aylık kullanım sonunda saç kalitesinde gözle görülür iyileşme 12 aylık kullanım sonunda da yine bir klinik araştırma sonucuna göre kemik kolajen yapımında artış, kalça kemik yoğunluğunda iyileşme gözlenmiştir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *