Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Bitkisel Sinek Kovucu 100ml

  Üretici firma: Stibio Organics
  İçindekiler: Okaliptus yağı, Nane yağı, Limon yaprağı ekstratı ve Deiyonize su StiBiO Bitkisel Sinek Kovucu içeriğinde bulunan nane, fesleğen, limon ve lavanta yağları sayesinde sinekleri kendinizden uzaklaştırın.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 48,00 ₺
  41,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  İçindekiler: Okaliptus yağı, Nane yağı, Limon yaprağı ekstratı ve Deiyonize su


  StiBiO Bitkisel Sinek Kovucu içeriğinde bulunan nane, fesleğen, limon ve lavanta yağları sayesinde sinekleri kendinizden uzaklaştırın.

  StiBiO Bitkisel Sinek Kovucu; paraben, gluten, hayvansal yağ, petrokimya ve türevlerini içermez.
  Sineklerin bulunan ortama girmemeleri veya vücuda konmamaları amacıyla çeşitli ürünler kullanılır. Ancak bu ürünler içerisinde bulunan kimyasal hem solunmaları ile hem de deriye uygulanan ürünlerde ciltten emilim yoluyla kişiye zarar verirler. Bu sebeple kimyasal içerikli sinek kovucuların kullanılmaması gerekir.
  Vücuttan salgılanan bazı maddeler sinekler için oldukça çekicidir. Sinek kovucu losyonların hazırlanması için hem bu salgıları maskeleyen, hem de ayakları ile koku alan sinekleri rahatsız eden kokular kullanılmalıdır.
  StiBiO Bitkisel Sinek Kovucu İçeriği

  Limon Yağı:
  İçerisinde bulunan d-limonen maddesi güçlü antioksidan barındırır.
  Kokusu sayesinde böcek sokmalarına karşı kullanılır.
  Fesleğen Yağı:
  Yapısında a-pinene, camphene, b-pinene, myrcene, limonene, cis, ocimine, camphor, linalool, methyl cinnamate ve eugenol bulunur. Fesleğen yapısındaki limonen, linalol ve citronellol bileşiklerinin böcek kovucu etkisi vardır.
  Nane Yağı:
  Nane yağı bileşenleri, menthol, menthıne, 1,8- cineole, methyl acetate, methofuran, isomenthone, limonene, b-pinene, a-pinene
  Germacrene-d, transsabine, hydrate and pulegone’dir. Nane Yağı yapısındaki 1,8-cineole ve limonen böcek kovucu etkiye sahip bileşenlerdir. Limonen özellikle bitkilerdeki zararlı böceklerin uzaklaştırılmasında kullanılmaktadır.
  Lavanta Yağı:
  Lavanta yağı ana kimyasal bileşenleri a-pinen, limonen, 1,8-cineole, cis-ocimene, trans-ocimene, 3-octanone,camphor, linalool, linalil asetat, caryophyllene, terpinen-4-ol ve lavendulyl asetattır.
  Lavanta yapısındaki kimyasal bileşiklerden 1-8 cineole’un böcek kovucu etkisi bulunmaktadır. Aldığınız lavanta yağında ne kadar çok bu madde varsa kullanacağınız yağın böcek kovucu etkisi o kadar fazla olacaktır.
   
  StiBiO Bitkisel Sinek Kovucu; paraben, gluten, hayvansal yağ, petrokimya ve türevlerini içermez.
  StiBiO Bitkisel Sinek Kovucu Kullanımı

  Cildinizden ve giysilerinizden 10-20 cm uzakta tutup yavaşça sıkınız. Elinizle hafifçe cildinize sürünüz. Bu işlemi istediğiniz sıklıkta tekrarlayabilirsiniz. Kullanmadan önce lütfen çalkalayınız.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Eat Real Dereotlu Nohut Cipsi 45 g

  Eat Real Dereotlu Nohut Cipsi 45 g

  Nohut gibi besleyici bir üründen hazırlanan bu cipsin en büyük özelliklerinden biri de glutensiz olması. Verdiğiniz her eğlenceli molaya eşlik edecektir.
  25,60 ₺
  Fropie Keto Mix 75 g

  Fropie Keto Mix 75 g

  Glutensiz Selenyum Kaynağı İçindekiler: Yer Fıstığı (%50), Brezilya Cevizi (%35), Pekan Cevizi (%15)
  14,90 ₺
  Fropie Tropikal Mix 75 g

  Fropie Tropikal Mix 75 g

  Glutensiz Çiğ Selenyum Kaynağı İçindekiler: Brezilya cevizi (%40), Badem (%40), Pekan Cevizi (%10), Cranberry (%10)
  16,80 ₺
  Fropie Probiyotik Mix 75 g

  Fropie Probiyotik Mix 75 g

  Probiyotik Protein Kaynağı Glutensiz İçindekiler: Yer Fıstığı (%50), Brezilya Cevizi (%20), Badem (%20), Cranberry (%10), Probiyotik Kültür (Bacillus Coagulans GBI30 6046)
  14,80 ₺
  Ürün etiketleri