Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Botanic Boyalı Saçlar İçin Renk koruyucu Maske 400 ml

  Üretici firma: Botanic
  Botanic Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Maskedir. Silikon, Pareben, Mineral Yağ ve Renklendirici içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hayvansal kaynaklı bileşenler içermemektedir. %100 vegan içeriği uluslararası akredite laboratuvarlarda kanıtlanmış ve sertifikalandırılmıştır. Multivitamin Herbal Kompleks ve Çarkıfelek Çiçeği Özü içeren boyalı saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü saça bakım yaparak saç renginin uzun süre korunmasına yardımcı olur. Saçı besler ve parlaklık verir. Saçı ağırlaştırmaz.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 80,00 ₺
  75,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Botanic Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Maskedir. Silikon, Pareben, Mineral Yağ ve Renklendirici içermez.  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hayvansal kaynaklı bileşenler içermemektedir. %100 vegan içeriği uluslararası akredite laboratuvarlarda kanıtlanmış ve sertifikalandırılmıştır.
  Multivitamin Herbal Kompleks ve Çarkıfelek Çiçeği Özü içeren boyalı saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü saça bakım yaparak saç renginin uzun süre korunmasına yardımcı olur. Saçı besler ve parlaklık verir. Saçı ağırlaştırmaz.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri