Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Botanic Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Maske 400 ml

  Üretici firma: Botanic
  Botanic Kuru Saçlar için Nemlendirici Maskedir. Silikon, Pareben, Mineral Yağ ve Renklendirici içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hayvansal kaynaklı bileşenler içermemektedir. %100 vegan içeriği uluslararası akredite laboratuvarlarda kanıtlanmış ve sertifikalandırılmıştır. Kuru ve nemini kaybetmiş saçlar için özel olarak geliştirilmiş Hindistan Cevizi Yağı ve Amino Asit Kompleksi içeren formülü saçları besler ve yumuşatır. Saç telini güçlendirir ve saçın doğal parlaklığına kavuşmasını sağlar. Yoğun nemlendirme sağlar. Islak ve kuru tarama kolaylığı sağlar. Kuru ve nemini kaybetmiş saçlar için günlük kullanıma uygundur. Saçı ağırlaştırmaz.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  60,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Botanic Kuru Saçlar için Nemlendirici Maskedir. Silikon, Pareben, Mineral Yağ ve Renklendirici içermez.  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hayvansal kaynaklı bileşenler içermemektedir. %100 vegan içeriği uluslararası akredite laboratuvarlarda kanıtlanmış ve sertifikalandırılmıştır.
  Kuru ve nemini kaybetmiş saçlar için özel olarak geliştirilmiş Hindistan Cevizi Yağı ve Amino Asit Kompleksi içeren formülü saçları besler ve yumuşatır. Saç telini güçlendirir ve saçın doğal parlaklığına kavuşmasını sağlar. Yoğun nemlendirme sağlar. Islak ve kuru tarama kolaylığı sağlar. Kuru ve nemini kaybetmiş saçlar için günlük kullanıma uygundur. Saçı ağırlaştırmaz.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri