Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Botanic Yıpranmış Saçlar İçin Yoğun Onarıcı Maske 400 ml

  Üretici firma: Botanic
  Botanic Yıpranmış Saçlar için Yoğun Onarıcı Maskedir. Silikon, Pareben, Mineral Yağ ve Renklendirici içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hayvansal kaynaklı bileşenler içermemektedir. %100 vegan içeriği uluslararası akredite laboratuvarlarda kanıtlanmış ve sertifikalandırılmıştır. Saçları yeniden yapılandırarak onarır ve pürüzsüz bir görüntü sağlar. Kökten uca parlaklık ve yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. Saçı ağırlaştırmaz ve çok yönlü Protein Kompleksi içeriğiyle özel olarak geliştirilmiş formülü yıpranmış saçların elastikiyetini kazandırarak direncini arttırır. Saçları yeniden yapılandırarak onarır ve pürüzsüz bir görüntü sağlar.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 80,00 ₺
  75,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Botanic Yıpranmış Saçlar için Yoğun Onarıcı Maskedir. Silikon, Pareben, Mineral Yağ ve Renklendirici içermez.  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hayvansal kaynaklı bileşenler içermemektedir. %100 vegan içeriği uluslararası akredite laboratuvarlarda kanıtlanmış ve sertifikalandırılmıştır.
  Arjinin ve çok yönlü Protein Kompleksi içeriğiyle özel olarak geliştirilmiş formülü yıpranmış saçların elastikiyetini kazandırarak direncini arttırır. Saçları yeniden yapılandırarak onarır ve pürüzsüz bir görüntü sağlar. Elastikiyet ve kontrol edilebilir sonuçlar yaratır. Kökten uca parlaklık ve yumuşaklık verir. Kolay tarama sağlar. Saçı ağırlaştırmaz.ve çok yönlü Protein Kompleksi içeriğiyle özel olarak geliştirilmiş formülü yıpranmış saçların elastikiyetini kazandırarak direncini arttırır. Saçları yeniden yapılandırarak onarır ve pürüzsüz bir görüntü sağlar.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri