Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Derin Nefes Uçucu Yağ Karışımı 10ml

  Üretici firma: Onka Farma
  Portakal ve sığla uçucu yağlarının eşsiz özellikleriyle desteklenen bu karışım soğuk kış gecelerinde ya da mevsim geçişlerinde ortaya çıkabilecek rahatsızlıklara karşı günlük olarak kullanabileceğiniz ferah bir karışımdır. Okaliptüs yağının mukoza tabakasını yumuşatıp kırılmasına yardımcı olabileceği için solunum yolunu rahatlatmak için kullanılabilir. Okaliptüs ve portakal yağlarının antimikrobiyal özellikleri bulunması sebebiyle ortamdaki ya da solunum yolundaki patojen yükünü azaltabilir, “uçucu yağların kralı” sıfatının atfedildiği sığla yağı sayesinde de bağışıklık sistemini destekleyebilir ve özellikle mevsim geçişlerinde fayda görebilirsiniz.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  119,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Geleneksel olarak nefes açmak için kullanılan okaliptüs bitkisinin bilimsel verilerle harmanlanmasıyla ortaya Onka Farma Derin Nefes Uçucu Yağ Karışımı çıktı. Portakal ve sığla uçucu yağlarının eşsiz özellikleriyle desteklenen bu karışım soğuk kış gecelerinde ya da mevsim geçişlerinde ortaya çıkabilecek rahatsızlıklara karşı günlük olarak kullanabileceğiniz ferah bir karışımdır. Okaliptüs yağının mukoza tabakasını yumuşatıp kırılmasına yardımcı olabileceği için solunum yolunu rahatlatmak için kullanılabilir. Okaliptüs ve portakal yağlarının antimikrobiyal özellikleri bulunması sebebiyle ortamdaki ya da solunum yolundaki patojen yükünü azaltabilir, “uçucu yağların kralı” sıfatının atfedildiği sığla yağı sayesinde de bağışıklık sistemini destekleyebilir ve özellikle mevsim geçişlerinde fayda görebilirsiniz. Seyreltilmiş halde topikal ya da suyla karıştırılıp yüzeylere püskürtme şeklinde de kullanabileceğiniz Onka Farma Derin Nefes Uçucu Yağ Karışımı ile soğuk gecelerdeki burun tıkanıklığının bir sonucu olan horlamayı azaltabilir ya da sert ve ferah kokusuyla temizlik hissini tamamlayabilirsiniz. 

   

  Kullanımlar

  ·         Buhurdanlık ya da difüzör kullanımı için ürünün aldığı her 150mL su için 5 damla Onka Farma Derin Nefes karışım yağını damlatarak kullanabilirsiniz. Koku yoğunluğundan kaçınmak için ortamın havalandırmasının iyi olduğundan emin olun.
  ·         Favori taşıyıcı yağınızla seyrelttiğiniz Onka Farma Derin Nefes Uçucu Yağ Karışımını uyumadan önce burun deliklerinize yakın yerlere az miktarda uygulayarak özellikle geceleri zorlanan solunum yolunuzu ve bunun yol açabileceği hormala probleminizi azaltabilirsiniz.
  ·         100mL kadar saf su ile 50 damla Onka Farma Derin Nefes’i ekleyerek ev yüzeylerine uygulayabilirsiniz. Her kullanımdan önce çalkalamayı unutmayınız.
   
   
  Kullanım talimatları

  Difüzyon: Seçtiğiniz difüzörde veya buhurdanlıkta 2 veya 3 damla kullanın. 
  Topikal kullanım: Herhangi bir cilt hassasiyetini en aza indirmek için Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Sarı Kantaron Yağı gibi bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. 
  Aşağıdaki ek önlemlere bakın.

   

  Uyarılar
  Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, cildinize uygularken mutlaka bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri