Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  DERMA- E

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Derma-E Advanced Peptides And Flora Collagen Serum 60 ml. resmi

  Derma-E Advanced Peptides And Flora Collagen Serum 60 ml.

  Bu besleyici, çift etkili bakım formülü, daha pürüzsüz, daha genç görünen bir cildi desteklemek için derin çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü ele alır.
  890,00 ₺
  Derma-E Anti Aging Regenerative Serum 60 mL resmi

  Derma-E Anti Aging Regenerative Serum 60 mL

  Anti-Aging Yenileyici Serum. Yaşlanma karşıtı serumumuz, ince çizgiler, kırışıklıklar ve donuk cilt görünümünü azaltmak için ciltteki ölü hücreleri nazikçe temizler. Yararları: Erken yaşlanma belirtileriyle savaşır.
  719,00 ₺
  Derma-E Vitamin C Renewing Moisturizer 60 mL resmi

  Derma-E Vitamin C Renewing Moisturizer 60 mL

  C Vitaminli Nemlendirici. Bu hafif gündüz nemlendiricisi cildi kirleticilerden ve yabancı maddelerden korurken kolajen sağlığını doğal olarak desteklemeye yardımcı olur. Yararları: Cildi nemlendirir, canlandırır, güçlendirir ve ayrıca cildinizi korumak için C Vitamini ile uyumlu çalışan Probiyotikler ve Roybos Çayı içerir.
  719,00 ₺
  Derma-E Ferulic Acid Resurfacing Pads 50 adet resmi

  Derma-E Ferulic Acid Resurfacing Pads 50 adet

  Cilt Aydınlatıcı Ped. Cilt Yenileyici Pedler; ölü cilt hücrelerini temizlerken derinlemesine temizlemeye çalışır ve zamanla yeni cilt hücrelerini ortaya çıkarır. Cildi gözle görünür şekilde kaldırır, sıkılaştırır ve gerer. Lekeleri azaltmaya yardımcı olur.
  748,00 ₺
  Derma-E Anti Wrinkle Scrub 113 gr resmi

  Derma-E Anti Wrinkle Scrub 113 gr

  Kırışıklık Karşıtı Peeling. Kirleri gidermek ve parlak, yumuşak bir cilt ve yenilenmiş, sağlıklı bir parlaklık sağlamak için derinlemesine temizler.
  456,00 ₺
  Derma-E Anti Wrinkle Renewal Cream 113 gr resmi

  Derma-E Anti Wrinkle Renewal Cream 113 gr

  Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Krem. Güçlü A Vitamini kremimiz, cildi yumuşak, pürüzsüz ve dingin tutarak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Güçlü A Vitamini kremimiz, cildi yumuşak, pürüzsüz ve dingin tutarak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.
  539,00 ₺
  Derma-E Acne Oil Control Matte Moisturizer 56 gr resmi

  Derma-E Acne Oil Control Matte Moisturizer 56 gr

  Sivilceleri, Kızarıklığı ve İritasyonu; temizlemeye ve önlemeye yardımcı olmak için gerekli besinleri sağlayan, kızarıklığı ve tahrişi azaltan cilt dengeleyici bir formül. Temiz cilde tekrar kavuşmak için yeniden dengeler ve normalleştirir.
  585,00 ₺
  Derma-E Anti Wrinkle Treatment Oil 60 ml resmi

  Derma-E Anti Wrinkle Treatment Oil 60 ml

  Kırışıklık Karşıtı Cilt Yağı. Parfüm içermeyen, güçlü A ve E Vitaminleri içeren yağımız cildin genç ve canlı kalmasına yardımcı olur. Faydası: Yaşlanan cildi yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
  535,00 ₺
  Derma-E Advanced Peptides and Collagen Eye Cream 14 gr resmi

  Derma-E Advanced Peptides and Collagen Eye Cream 14 gr

  Kolajen ve Peptitli Göz Kremi. Bu çift etkili göz kremi, daha genç görünen gözler için en derin kırışıklıkların ve kazayağı görünümünü belirgin bir şekilde pürüzsüzleştirir. Genç görünen gözler için yaşlanma belirtilerini giderir.
  898,00 ₺
  Derma-E Advanced Peptides & Flora Collagen Moisturizer 56 gr. resmi

  Derma-E Advanced Peptides & Flora Collagen Moisturizer 56 gr.

  En derin kırışıklıkların bile görünümünü gözle görülür şekilde yumuşatmak ve pürüzsüzleştirmek için devrim niteliğinde çift etkili peptit krem.
  896,00 ₺