Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil!

  Ekobio Yaşam Organik Börülce 500g

  Üretici firma: Ekobio Yaşam
  Börülce, dünyanın birçok yerinde yüksek kaliteli bitki protein kaynağı olarak tüketilen bir baklagildir. Nispeten düşük yağ içeriğine sahip yüksek protein ve karbonhidrat içeriği ve tahıl tanelerinin tamamlayıcı amino asit içeriği, börülceyi beslenmede önemli bir besin maddesi haline getirir. Börülce zengin bir lif kaynağıdır. B1 vitamini bakımından zengin olan börülce, kalp sağlığının korunmasında büyük rol oynar. Börülce de bulunan C ve A Vitamini bağışıklık sistemini güçlendirmek için yeterlidir. Börülce demir eksikliğinin neden olduğu anemi, halsizlik, bilişsel karışıklık, karın ağrısı, yorgunluk ve kötü genel metabolik fonksiyon için uzun süreli tedavi için kullanılmaktadır. Börülcede yüksek seviyede bulunan demir, sağlıklı dolaşımı teşvik ederken, aneminin etkilerini tersine çevirir. Demir ayrıca, kırmızı kan hücrelerinin üretimi için de gereklidir, bu nedenle vücutta demirin yüksek olması, organlara daha fazla oksijenli kan taşınmasına neden olacak; bu da vücut fonkiyonlarını daha iyi bir seviyeye getirecek, daha hızlı iyileşme ve daha yüksek enerji seviyeleri sağlayacaktır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Bu ürün ne yazık ki stoklarımızda kalmamıştır.
  32,00 ₺
  kargo hariç

  Organik Börülce
  Börülce, dünyanın birçok yerinde yüksek kaliteli bitki protein kaynağı olarak tüketilen bir baklagildir. Nispeten düşük yağ içeriğine sahip yüksek protein ve karbonhidrat içeriği ve tahıl tanelerinin tamamlayıcı amino asit içeriği, börülceyi beslenmede önemli bir besin maddesi haline getirir.
  Börülce zengin bir lif kaynağıdır. B1 vitamini bakımından zengin olan börülce, kalp sağlığının korunmasında büyük rol oynar. Börülce de bulunan C ve A Vitamini bağışıklık sistemini güçlendirmek için yeterlidir. Börülce demir eksikliğinin neden olduğu anemi, halsizlik, bilişsel karışıklık, karın ağrısı, yorgunluk ve kötü genel metabolik fonksiyon için uzun süreli tedavi için kullanılmaktadır. Börülcede yüksek seviyede bulunan demir, sağlıklı dolaşımı teşvik ederken, aneminin etkilerini tersine çevirir. Demir ayrıca, kırmızı kan hücrelerinin üretimi için de gereklidir, bu nedenle vücutta demirin yüksek olması, organlara daha fazla oksijenli kan taşınmasına neden olacak; bu da vücut fonkiyonlarını daha iyi bir seviyeye getirecek, daha hızlı iyileşme ve daha yüksek enerji seviyeleri sağlayacaktır.

  İçindekiler:
  Organik Börülce
  Besin Değerleri / 100 g
  Enerji: 336 kcal
  Toplam Yağ: 1 g
  Doymuş Yağ: 0 g
  Karbonhidrat: 60 g
  Şekerler: 7 g
  Protein: 24 g
  Tuz: 0 g

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Vegrano Tapyoka Nişastası (Gıda Tipi) 100 g

  Vegrano Tapyoka Nişastası (Gıda Tipi) 100 g

  Tapyoka nişastası ekstraksyon yöntemi ile "Manihot Esculenta” (Manyok) bitkisinin köklerinden elde edilir ve %100 karbonhidrattır. Tatsız,renksiz ve kokusuz bir nişastadır. Tadı nötr olduğundan içine girdiği gıdaların tadını değiştirmez. Glutensiz, yağsız ve proteinsiz bir maddedir. Protein alımını düşürmek isteyenler için iyi bir seçenektir. Vitamin ve mineral bakımından zengindir. Tapyoka nişastası genel olarak gıdayı koyulaştırma, tutucu ve kıvam arttıcı olarak kullanılır. Güçlü jelleşme gücüne sahiptir. Tayland ve Hint mutfağı başta olmak üzere, Asya mutfağında yaygın olarak kullanılır.
  13,90 ₺
  Ekobio Yaşam Organik Baldo Pirinç 1kg

  Ekobio Yaşam Organik Baldo Pirinç 1kg

  Pirinç, dünya nüfusunun üçte ikisinin tükettiği vazgeçilmez bir gıda maddesidir. Sodyum ve yağ içermeyen pirinç, böbreklerinden, kalp yetersizliğinden ve ödemden rahatsızlık duyanlar için eşsiz bir gıdadır. Suda yetişen tek tahıl olan pirincin, besin maddelerince zengin toprakları sevmesi ve ılık sularda yetişmesi ürüne yansımaktadır. Hemen hemen tüm çeşitleri protein, karbonhidrat, fosfor, demir, kalsiyum, B1,B2 vitaminleri ve az da olsa A ve C vitaminlerini içermektedir, içerdiği mineraller sayesinde kemik yapısının gelişimini, cildin ve tırnakların parlaklaşmasını sağlamaktadır. Pirinç alerjik olmayan bir gıda maddesidir. Özel hasta diyetlerinde ve verdiği tokluk hissiyle zayıflama diyetlerinde kullanılabilir. Aynı zamanda bağırsak hareketlerini düzenleyen, tansiyonu düşürücü etkisinden dolayı sıkça tüketilen pirinç, mutfakların vazgeçilmezidir.
  29,90 ₺
  Knorr Susam 65g

  Knorr Susam 65g

  Doğal bir antioksidan kaynağı olan susam, bağışıklık sisteminin güçlenmesini , soğuk algınlığı ve grip gibi kış hastalıklarına karşı vücudun doğal bir direnç geliştirmesini sağlar. Yüksek miktarda yer alan E vitamini, dolaşım sistemini düzenler, kalbe fayda sağlar. Susam yağı sindirim sistemini düzenler.
  12,00 ₺ 8,90 ₺
  Dias Special Muzlu Vegan Gofret 100gr

  Dias Special Muzlu Vegan Gofret 110gr

  Dias Special Vegan Gofret 110gr Glutensiz, Düşük Proteinli beslenenler ve Veganlar için çok lezzetli bir atıştırmalıktır.
  26,90 ₺