Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Ekobio Yaşam Organik Börülce 500g

  Üretici firma: Ekobio Yaşam
  Börülce, dünyanın birçok yerinde yüksek kaliteli bitki protein kaynağı olarak tüketilen bir baklagildir. Nispeten düşük yağ içeriğine sahip yüksek protein ve karbonhidrat içeriği ve tahıl tanelerinin tamamlayıcı amino asit içeriği, börülceyi beslenmede önemli bir besin maddesi haline getirir. Börülce zengin bir lif kaynağıdır. B1 vitamini bakımından zengin olan börülce, kalp sağlığının korunmasında büyük rol oynar. Börülce de bulunan C ve A Vitamini bağışıklık sistemini güçlendirmek için yeterlidir. Börülce demir eksikliğinin neden olduğu anemi, halsizlik, bilişsel karışıklık, karın ağrısı, yorgunluk ve kötü genel metabolik fonksiyon için uzun süreli tedavi için kullanılmaktadır. Börülcede yüksek seviyede bulunan demir, sağlıklı dolaşımı teşvik ederken, aneminin etkilerini tersine çevirir. Demir ayrıca, kırmızı kan hücrelerinin üretimi için de gereklidir, bu nedenle vücutta demirin yüksek olması, organlara daha fazla oksijenli kan taşınmasına neden olacak; bu da vücut fonkiyonlarını daha iyi bir seviyeye getirecek, daha hızlı iyileşme ve daha yüksek enerji seviyeleri sağlayacaktır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  32,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Organik Börülce
  Börülce, dünyanın birçok yerinde yüksek kaliteli bitki protein kaynağı olarak tüketilen bir baklagildir. Nispeten düşük yağ içeriğine sahip yüksek protein ve karbonhidrat içeriği ve tahıl tanelerinin tamamlayıcı amino asit içeriği, börülceyi beslenmede önemli bir besin maddesi haline getirir.
  Börülce zengin bir lif kaynağıdır. B1 vitamini bakımından zengin olan börülce, kalp sağlığının korunmasında büyük rol oynar. Börülce de bulunan C ve A Vitamini bağışıklık sistemini güçlendirmek için yeterlidir. Börülce demir eksikliğinin neden olduğu anemi, halsizlik, bilişsel karışıklık, karın ağrısı, yorgunluk ve kötü genel metabolik fonksiyon için uzun süreli tedavi için kullanılmaktadır. Börülcede yüksek seviyede bulunan demir, sağlıklı dolaşımı teşvik ederken, aneminin etkilerini tersine çevirir. Demir ayrıca, kırmızı kan hücrelerinin üretimi için de gereklidir, bu nedenle vücutta demirin yüksek olması, organlara daha fazla oksijenli kan taşınmasına neden olacak; bu da vücut fonkiyonlarını daha iyi bir seviyeye getirecek, daha hızlı iyileşme ve daha yüksek enerji seviyeleri sağlayacaktır.

  İçindekiler:
  Organik Börülce
  Besin Değerleri / 100 g
  Enerji: 336 kcal
  Toplam Yağ: 1 g
  Doymuş Yağ: 0 g
  Karbonhidrat: 60 g
  Şekerler: 7 g
  Protein: 24 g
  Tuz: 0 g

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri