Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Elchee Vegan ve Doğal Deodorant Roll On - Gül

  Üretici firma: Elchee Wear
  Doğanın Mucizesi Gül Bitki Ve Meyve Özeleri İle Buluştu Herhangi bir kimyasal içermeyen gül kokulu ve %100 doğal mineral tuz ve bitki özlerinden üretilen doğal deodorant gül aromalı yapısı sayesinde gün boyu kullanıma uygun özelliklere sahiptir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde kullanıldığı bölgede bakteri koku ve kaşıntıya karşı koruyuculuk sağlayan ürün ciltte gözenekleri kapatmadan ter kokusunu önler. Doğal deodorant Sabahları cilt temiz ve kuru iken uygulandığında çok daha uzun süre kalıcılık etkisini koruyan ürün alkol, alüminyum klorohidrat, zirkonyum, parfüm ve boya gibi koruyucu maddeler içermez.
  Satıcı: Elchee Shop
  89,90 ₺
  i h
  Ücretsiz kargo

  GÜN BOYU TAZE VE RAHATLATICI ETKİ

  • Elchee doğal deodorant, özel ve doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı ve leke bırakmaz, kullanım sonrası ferahlık sağlar. Yapışkan his bırakmaz.
  • Elchee ürünlerimizin hiçbirinde sentetik alkol ve etil alkol türevleri kullanılmamaktadır. Elchee doğal deodorantlar koruyucu katkı maddesi içermez!
  • Elchee doğal deodorantlar 48 Saate Kadar ter kokusunun oluşmasını engeller. Terlemeyi engellemez. Koltuk altı gözeneklerini kapatmaz.
  • Ürünlerimiz kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Vazelin, Paraben, Parafin, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ!
  • %100 doğal gül suyu içerir.

  Doğanın Mucizesi Gül Bitki Ve Meyve Özeleri İle Buluştu

  Herhangi bir kimyasal içermeyen gül kokulu ve %100 doğal mineral tuz ve bitki özlerinden üretilen doğal deodorant gül aromalı yapısı sayesinde gün boyu kullanıma uygun özelliklere sahiptir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde kullanıldığı bölgede bakteri koku ve kaşıntıya karşı koruyuculuk sağlayan ürün ciltte gözenekleri kapatmadan ter kokusunu önler. Doğal deodorant Sabahları cilt temiz ve kuru iken uygulandığında çok daha uzun süre kalıcılık etkisini koruyan ürün alkol, alüminyum klorohidrat, zirkonyum, parfüm ve boya gibi koruyucu maddeler içermez.

  Yaşam Konforunu Ve Kalitesini Arttırıyor

  Roll on formunda sürülerek kullanılan deodorant üzerindeki dönen top yardımı ile sıvı yüzeyi taşıyor. Ürün kolay taşıma avantajı sağlarken cilde yoğun uygulanması verdiği avantaj ile ter kokusu etkisini kuvvetli bir şekilde azaltmaya yardımcı oluyor. Kişisel bakım ürünleri içerisinde vazgeçilmez olan deodorant yaşam konforunu ve kalitesini arttırıyor. Anti bakteriyel etkisi sayesinde bakteri üremesini minimum seviyede sağlamaya yardımcı oluyor.

  Cilt Temizliğini Destekliyor

  Her kullanımda ferahlık ve tazelik hissini yeniden sağlayan ürün kişinin hareketli olduğu anlarda dahi kendisine güvenmesine yardımcı oluyor. Alüminyum ve alkol gibi kimyasal maddeler içermeyen deodorant tüm cilt tiplerine uygundur özellikle hassas ciltlerde tahriş etkisini ortadan kaldırır. Cilt temizliğini destekleyen ürün yalnız koltuk altına değil vücudun birçok bölgelerinde rahat kullanım sağlar.

   

  Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Elchee Doğal Deodorant temiz tene uygulanmalıdır. Kullanıma banyo sonrasında başlamanızı öneririz. Aksi takdirde terlemeyle birlikte oluşan bakteriler ürünümüzde bozulmaya neden olabilir.

  İçindekiler: Aqua, Potassium Alum, Glycerin(Herbal), Aroma, Xanthan Gum, Rosa Damascena Flower Water

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *