Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Elchee Vegan Ve Doğal Yaşlanma Karşıtı (Anti Aging) Krem 40+

  Üretici firma: Elchee Wear
  ELCHEE VEGAN VE DOĞAL YAŞLANMA KARŞITI (ANTİ AGİNG) KREM 40+ Elchee Vegan Ve Doğal Yaşlanma Karşıtı Krem Dolgunlaştırıcı doku ve yoğun koruma özelliği sayesinde uygulandığı andan itibaren derin kırışıklıkları doldurmaya ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Elchee yaşlanma karşıtı krem yumuşak ve kadifemsi yapısıyla yaşlanmanın başlattığı izlerle savaşır. Yüz ifadesiyle birlikte netleşen (alın ve kaş arası çizgileri, göz kenarı kırışıklıkları, ağız kenarı ve çevresindeki kırışıklar gibi) kırışıklıklarda KISA SÜREDE ETKİLİ SONUÇ için özel olarak geliştirilmiştir.
  Satıcı: Elchee Shop
  149,00 ₺
  i h
  Ücretsiz kargo

  ELCHEE VEGAN VE DOĞAL YAŞLANMA KARŞITI (ANTİ AGİNG) KREM 40+
   

  Elchee Vegan Ve Doğal Yaşlanma Karşıtı Krem Dolgunlaştırıcı doku ve yoğun koruma özelliği sayesinde uygulandığı andan itibaren derin kırışıklıkları doldurmaya ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Elchee yaşlanma karşıtı krem yumuşak ve kadifemsi yapısıyla yaşlanmanın başlattığı izlerle savaşır. Yüz ifadesiyle birlikte netleşen (alın ve kaş arası çizgileri, göz kenarı kırışıklıkları, ağız kenarı ve çevresindeki kırışıklar gibi) kırışıklıklarda KISA SÜREDE ETKİLİ SONUÇ için özel olarak geliştirilmiştir.

  Elchee Yaşlanma Karşıtı Kremdeki Aktif Maddelerimizin Etkisini Detaylandıralım;

  1) “HIZLI ETKİ” – Kırışıkları Rahatlatıcı Etki

  Kırışıklıklar tekrarlayan kas kasılmasında yaşanan bir problemin sonucudur ve kırışıklıklar cildin kasılma reaksiyonudur. Kremimizde bulunan aktif maddelerin sayesinde beta-endorfinin salınımının artırılmasına ve ciltteki kasılmaların gevşemesine yardımcı olunmaktadır. Geveşeyen kasların sonucunda kırışıklık HIZLI şekilde azaltılabilmektedir.

  Aktif maddelerimiz insan kerotinositlerinin bulunduğu besi yerinde 6 saatlik bir uygulamayla, beta endorfin salınımı %41’e varan oranda artmıştır.

   

  Sinir Kasları Üzerine Etkisinin Gösterilmesi (Kırışıkları Rahatlatıcı Hızlı Etki)

  Yaşlanma karşıtı kremimizde buluna aktif maddeler kullanımdan 2 saat sonrasında bile lif yoğunluğunu azaltarak, kasların gerilmesini ortadan kaldırmaya ve lif konsantrasyonunu azaltmaya yardımcı olur. Böylece kırışıklık görünümünde azalma meydana gelir.  Böylece kırışıklık görünümünde azalma meydana gelir.Aktif maddelerimizin bu etkisi 2 saatten itibaren etki etmeye başlar ve 24 saat boyunca artarak devam eder. Tekrar uygulamayla birlikte kas lifleri üzerine olan blokaj etkisi tekrar devam eder.

  2) “UZUN SÜRELİ” – Kırışıklıkları Dolgunlaştırıcı Etki

  İnsan keratinositleri üzerine yapılan test sonucunda yaşlanma karşıtı aktiflerimiz hücresel bölünmeleri yeniden uyarmaya ve epidermal sıvının üretimini artırmaya yardımcı olur. Aktif maddemiz epidermal sıvının üretilmesinde etkildir ve bu şekilde keratinositlerin sayısını artış yaşanmaktadır. Keratinositlerin artışı aşağıda gösterilmiştir.
   

  Yaşlanma Karşıtı Kremimizdeki Aktif Maddelerin Klinik Testleri

   

  Olgun yaşlı 20 kadın üzerinde klinik çalışma yapılmıştır. Aktif maddemiz günde 2 defa olarak 7 gün boyunca göz kenarındaki kırışıklıklar için uygulanmıştır. Uygulama sonrasında kırışıklıklardaki derinlik ve ciltteki pürüzsüzlük ölçülmüştür.

  Aktiflerimizin uygulanmasından kısa bir süre sonra kırışık derinliği azalmaya başlar ve kırışık derinliği 24 saat boyunca azalmaya devam eder. 24. Saatte aktifimizin etkisi maksimum değere ulaşır ve kırışık derinliği %17,4’e kadar azalabilir. Aktif maddelerimizin kullanması bırakılsa bile etkisi yine devam eder. Uygulamanın sonlanmasından 7 gün sonra bile kırışıklık derinliği üzerine etki devam edebilir.

  Aktif maddemiz ciltteki pürüzsüzlük üzerine de etki edebilmektedir. Aktif maddemizin uygulamasından 24 saat sonra ciltte %12,7 daha pürüzsüz (pürüzlülüğü %12,7 azaltabilir) bir cilt oluşur ve uygulamanın bırakılmasından 7 gün sonra bile ciltteki pürüzlük etkisi devam edebilir. Daha pürüzsüz bir cilt oluşumuna yardımcı olur.
   

  Elchee Vegan Ve  Doğal Yaşlanma Karşıtı Krem Aktiflerinin Cilt Hidrasyonuna Etkisi
   

  Gönüllüler üzerinde yapılan nem seviyesi testi sonucuna göre aktiflerimiz nem kaybını minimize etme yardımcı olmaktadır. Daha uzun süre nemli bir cilt için epirdermis yapısında nemin hapsedilmesine ve epidermisi yeniden inşasına yardımcı olur. Kırışıklık karşıtı doğal krem tek uygulama da bile nem kaybını azaltabilir. Ürünümüzdeki aktifler epidermisin nem içeriğini artırır ve daha uzun süre nemli kalmasını sağlar. Böylece daha uzun süre cildinizin nemli kalmasına yardımcı olur.

  Beta-endorfin Salımında %41 ARTIŞ*
  Kas Kasılmalarında >%90 AZALMA*
  Kırışık Derinliğinde %17,4 AZALMA*
  Ciltteki Pürüzsüzlüğünde %12,7 ARTIŞ*
   

  Elchee Vegan Ve Doğal Yaşlanma Karşıtı (Anti aging) Krem 40+

  • Cosmos ve ecocert sertikalı organik hammadde içerir.
  • %100 doğal ve güvenli aktifleriyle botoksa gerek kalmadan kırışıklıkları önler.
  • %100 gerçek doğal gül suyu içerir.
  • Yüksek nemlendirici içeriğe sahiptir ve cildin nem dengesini korur.
  • Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ!
  • Gül, zeytinyağı, shea butter, hindistan cevizi, palm çekirdeği hammaddeleri içerir.
  • Vegetarian societyal’den vegan sertifikasına sahiptir.

  Kullanımı: Sabah ve akşam derinlemesine temizlenmiş ve arınmış olan tüm yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız. Kremin emilimini artırmak için uygulayacağınız miktardaki yaşlanma karşıtı kremi öncesinde avuç içinizde ısıttıktan sonra, yumuşak hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Yüz ifadelerinizde netleşen kırışıklıklar üzerine uygulamaya özen gösteriniz. Göz altı ve üstüne uygulamaktan kaçınınız. Göz kenarı kırışıklıklarınıza uygulayabilirsiniz.
   

  İçindekiler: Aqua, Rosa Damascena Flower water, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate*, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Undecane*, Tridecane*, Coco-Caprylate/Caprate*, Caprylic/capric triglyceride*, Lavandula stoechas*, Aroma, Benzylalcohol*, Dehydrocetic Acid*, Xanthan Gum

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  DERMOKİL KLASİK DİŞ MACUNU + DİŞ FIRÇALI 75ML

  Dermokil Klasik Diş Macunu + Diş Fırçalı 75ml

  Mikronize incelikte bentonit tipi kil, hassas şekilde diş minesindeki lekelenmeleri kaldırarak, dizleri beyazlatır. Silika, kalsiyum, demir, sodyum, potasyum, minerallerince zengin steril özellikteki kil, diş minesinin remineralizasyonunu sağlayarak diş çürüklerini önlemeye yardımcıdır. Vegan'dır.
  89,90 ₺ 79,90 ₺
  Just Green Organic Bulaşık Makinesi Jeli 45 Yıkama 1L

  Just Green Bulaşık Makinesi Jeli 45 Yıkama 1L

  Just Green Organic bulaşık makinesi jeli; bitkisel bazlı ve mineral ham maddelerden üretilmiş, kimyasal madde ve boya içermeyen bir otomatik bulaşık makinesi deterjanıdır. Siz ve aileniz için doğal olarak hijyen sağlayan bitkisel kaynaklı bulaşık yıkama ürünü, yağlı ve kurumuş yemek kalıntılarını leke bırakmadan temizler.
  209,00 ₺
  Everfresh Soya Fasülyesi 500gr

  Everfresh Soya Fasülyesi 500gr

  GDO’suz yerli tohumlardan kimyasal ilaç ve gübre kullanılmadan üretilmiştir. Bitkisel süt başta olmak üzere farklı tariflerde kullanılabilinir.
  79,90 ₺
  El Yapımı Zeytin Ağacı Sabunluk resmi

  El Yapımı Zeytin Ağacı Sabunluk

  Doğaya olan sevginizi keşfedin, doğadan vazgeçmeyin!
  89,90 ₺