Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Filizlendirilmiş Maş Fasulyesi 180gr

  Üretici firma: Fitgusto
  Daha yüksek; protein, diyet lif, yararlı enzim, antioksidan ve vitamin içeriğine sahip olan bu özel ürünlerin raf ömrünü arttırmak için yine özel bir teknik ile besin öğelerini %95 oranında koruyarak kurutulmuştur.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Bu ürün ne yazık ki stoklarımızda kalmamıştır.
  21,00 ₺
  kargo hariç

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:Bakliyatların filizlendirilmesi ile besin içerikleri 6-8 kat artış göstermektedir. Daha yüksek; protein, diyet lif, yararlı enzim, antioksidan ve vitamin içeriğine sahip olan bu özel ürünlerin raf ömrünü arttırmak için yine özel bir teknik ile besin öğelerini %95 oranında koruyarak kurutulmuştur. 

  İÇİNDEKİLER:Kurutulmuş Filizlendirilmiş Maş Fasülyesi 

  KULLANIM ŞEKLİ:Filizlendirme, fitik asitin uzaklaştırılmasını sağlayarak çiğ olarak da tüketilebilen, sindirimi kolay, şişkinlik yapmayan bir ürün ortaya çıkartıyor.  Bu iyileştirmeden dolayı sadece 3 dk. Sıcak suda bekletip çiğ olarak tüketebilirsiniz.Çiğ olarak tüketilmesinin yanında omletlerinizde, püre yapımında, çorbalarınızda, et ve sebze yemeklerinizde, pilavlarınızda, tatlılarınızda 10-15 dakikalık kısa pişirme süreleri ile tüketebilirsiniz.Detox, smoothie, salata ve yemek süslemeleri gibi çiğ tüketilecek ürünlerde ise yine 3 dk. Sıcak su içerisinde bekletip kullanabilirsiniz 

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri